Sırt kașıtmak

 1. 3
  tek başına yaşıyorsanız şayet, ya da sırtınızı kaşıtacağınız bir kimseciğiniz yoksa hayatınızda, duvarlara sürteceğinizdir. ya da hafif sert olan nesnelerin kenarlarına da sürterek sırtı kaşıyabilirsiniz. pek kaşıntıyı gidermese de idare ettiriyor.

  allah sırtı kimsesizlerden kıldırmasın. amin.
  #93267 pia | 1 ay önce - düzeltme: 1 ay önce
   
 2. tümünü göster
  bonham :
 1. bazen kapı çerçeveleri ile sırtıma masaj yapıyorum. özellikle böyle kürek kemiğinin altına altına çok süper oluyor.
  *28328 | 1 ay önce
   
 2. pia :
 3. ben de mobilyaların kenarlarına, duvarların köşelerine, kapıların kulpuna, sandalye uçlarına ve sayılabilecek birçok alternatif buldukça kaşıtıyorum sırtımı. sırtımda et değil de kemik olduğu için kaşıtırken acıyor ama kaşıntı da geçmiş oluyor :)
  *28331 | 1 ay önce
   
 4. Bugun de guzel gecsin :
 5. Adamın biri geçen acil servise gitmiş sırtına ilaç sürdürmek için. Doktor sabah akşam sür demiş. Kimsesi olmadığından acile gitmiş. Yalnızlık böyle bir şey.

  Okurken bile tatlı tatlı kaşındı. Kızım kaşıyamıyor, gıdıklıyor. Annem yapacak kiiii.. Dizinde yatarken uykum da gelir(di).
  *28343 | 1 ay önce
   
 6. pia :
 7. sanırım sırtı kimsesiz sözünün en dokunaklı hallerini yaşayanlar iç burkuyor.

  ileride kimsesiz kalacağımdan olayı, ikinci kişiye ihtiyaç duyulan eylemler için alternatif çözümler öğrenmeye ve uygulamaya çalışıyorum. mesela banyo yaparken sırtın keselenmesi de aynı mevzu. elin ulaşmadığı için muhakkak bir başkasının yardımına ihtiyaç duyuluyor. bunun da çözümü olarak çeşit çeşit kullanımına göre keseler var. ileride olabileceklere karşılık şimdiden hazırlıklı hale getiriyorum kendimi :d
  *28350 | 1 ay önce
   
 8. Bugun de guzel gecsin :
 9. kese kolay. Hamam da var.
  Yine de hazırlıklı olmak gerek.
  *28378 | 1 ay önce
   
 10. bonham :
 11. kese için anamlara gidip yıkanıyorum. affsadsac
  *28434 | 1 ay önce