1. 3
  abilerim çok giyerdi. bir zaman ben de heves edip annemden istemiştim pazardan alsın diye ama sonra unutuldu. iyi ki de unutuldu, yoksa neden böyle bir şey giyiyormuşum gibi için için kendime kızardım. rahatlığı konusunda belki iyi olabilir ancak insan üzerinde kadına da erkeğe de yakışmayan giysi çeşidi.

  erkekler için de aynı şeyi söylüyorum. dizlerinin üzerinde olsun. gayet de yakışıyor, hoş oluyor. bacak fobisi olduğu için hem giymek isteyip hem de giyemediğin için, hevesim geçsin diye alınıp giyilen bir şey gibi duruyor üstlerinde. bırakın bacaklarınız görünsün. bir de aklıma hep sahilde gezen erkekler aklıma geliyor bir grup güruhle alevli, ateşli felan kapri pantolonla dolaşırlardı.
  #92439 pia | 8 ay önce
   
 2. tümünü göster
  jean baptiste de la croix :
 1. bacaklarım kılsız olsa şort giyerim ama mecburen yaz kış pantolon giymek zorunda hissediyorum. evde ayrı tabii ama kendimin beğenmediği bir şeyi başkalarına göstermek çok hoşuma gitmiyor ((:
  *27937 | 8 ay önce
   
 2. pia :
 3. kıllı olsun, insan doğasında, yapısında var olan bir şeyi değiştirmek zordur. dışarıdan bir etki ederek belki düzeltmeler olabilir ancak yine de kıl sorun olmamalı. ama beğenmediğin bir şeyi başkalarına göstermek istemeyişin tamamdır, anlaşılır, hoş karşılanır :) ama kıllı diye şort giymemek olmak, ne olacak güneşlenirsiniz işte :D
  *27939 | 8 ay önce
   
 4. jean baptiste de la croix :
 5. biraz da özgüven meselesi sanırım. mesela sean connery kıllı bedenini göstermekten pek çekinmemiş filmlerde. sen connery'li james bond serisinde görmeye tahammül edemediğim tek şey belki de ((:
  *27940 | 8 ay önce
   
 6. laedri :
 7. insan kıllı bir hayvandır yahu. kasmayın bu kadar. nedir bu kılsız insan fetişi. doğaya aykırı.
  *27941 | 8 ay önce
   
 8. pia :
 9. heytt bee işte buu, yumruğu indirdi masaya arkadaşımız. :)
  *27946 | 8 ay önce