1. 619
  facebook'u kapattım, instagram'ı sildim, twitter hiç kullanmadım, tinder-minder boş işler, biricik aşkım kulzos var hayatımda bir tek. sabah ilk uyandığımda yataktan çıkmadan baktığım, iş yerinde mola arkadaşım, klozet üstü diz kramplarına eşlik eden sözlüğüm...
  #158577 somewhereoutthere | 2 hafta önce
   
 2. 620
  Bir yıldızın daha kaydığı tersten sozluk.
  #158726 pastafaryan klishesi | 2 hafta önce
   
 3. 621
  Terk etmeye karar verdiğim güzel oluşum. Bir yazara eleştiri yaptım diye işitmediğim hakaret kalmadı. Biliyorum bütün bunların sebebi japon olmasam da şintoist olmam. Pastafaryanlığım tepkiselliğimden geliyorsa da aslında şintoistim ben. Türkiye'de şintoist olmak çok zor zaten. Bloglarımı da sadece fransızca ve urduca yazıyorum boşuna takip etmeyin beni yani. Gidiyorum ben. Güle güle. Ayrıca çok iyi go oynarım ben. Oynamak isteyen olursa acımam yenerim. İngilizce, almanca ve rusça biliyorum demiş miydim? Gittim ben...

  Edit: bana steinway d-274 alırsanız kalırım ama.
  #158740 pastafaryan klishesi | 2 hafta önce (  2 hafta önce)
   
 4. 622
  dışarıdan bir göz olarak oldukça samimi bulduğum ve @aydakigunes sayesinde keşfedip arasına dahil olmayı iple çektiğim, içerisinde nev-i şahsına münhasır yazarlar barındıran ince ruhlu sözlük.
  #158767 lotuscicegi | 2 hafta önce
   
 5. 623
  tepkilerin çözemediğim bir sebep sonuç ilişkisi içerisinde ilerlediği sözlük. meseleler mesele haline getirilmezse mesele olmaktan çıkıyor gerçekten.
  bir ince kum ve meme bitmek bilmez bir geyik konusu ne zamandır. bu yazarlar da ortada yok mesela. tamam bunun paylaşım yeri sözlük değil de paylaşılan çiçeğin böceğin mehtap manzaralarının da yeri sözlük değil ki?
  şimdiyse sadece tek bir yazarın saçma bir mantığa da dayansa dile getirdiği eksileme mevzusundan nerelere gelinmiş. yani bir tek kendi 'ahlak' sınırlarımıza uymayanlar linç edilirken sıkıntı yokmuş. hoş, lincin olayı da bu zaten.
  #158844 pretending | 2 hafta önce
   
 6. 624
  lgbti+ başlıklarıyla şenlenen sözlük. kekin kokusunu aldım da geldim.
  #158968 pia | 1 hafta önce
   
 7. 625
  An itibariyle, yeni üye olmuş bir arkadaşın girdilerini silip gittiği; giderken de birkaç girdimi -muhtemelen gıcık oldu bana- eksilediği sözlük. Gayet yumuşak bir dille bir şeyler açıkladım kendisine. Açıkladığım şey girdi ile alakalıydı. Ekşi’de bulunan girdilerin aynısını sözlüğe kopyala-yapıştır yapıyordu. Ben de “eğer Ekşi’de yazan kişi de siz iseniz problem yok ama değilseniz kaynak belirtmeden yazmayın” dedim.
  Kendi girdilerimi buraya kopyalayamaz mıyım tarzında bir çıkış yapınca, siz iseniz gayet tabii yapabilirsiniz, dedim. Aradan birkaç saat geçti ve girdileri silip gitti.
  En başından beri özgünlük diye bas bas bağırıyoruz. Kaldı ki olması gereken de budur. Kötü bir şey söylesem, suçluyum diyeceğim ama öyle bir şey de yok. Gayet nazik davrandım, ekşi’de yazanın da kendisi olduğunu söyledi ve inanıp sustum. Sonrası dediğim gibi. Garip.
  #158972 proct | 1 hafta önce
   
 8. 626
  Bu aralar gidenlerin, giderken de girdi silenlerin gözlemlendiği sözlük. Bu şarkı lone wolf kulzos’a gelsin:

  Mustafa Sandal-Gidenlerden
  youtu.be/...
  #159127 somewhereoutthere | 1 hafta önce
   
 9. 627
  yazarlarının sanal ortam olduğunu unutup, hayatlarına aşırı derecede dahil ettiklerini düşündüğüm sözlük.
  işte bu yüzden kızmalar, küsmeler, kırgınlıklar, gidişler vs. vs. tuhaf ama gerçek.

  edit: çok yanlış anlaşılmalar olmuş galiba, tam açıklama gereği hissettim. buradan birileriyle tanışıp, görüşüp, arkadaş olunması gibi bir durumla alakalı bir derdim yok ki bunu ben de yapıyorum, sadece o insana/insanlara kızıldıktan sonra buradaki her şeyi silip gidiyorum bye denmesi bana tuhaf geliyor. gerçek hayatınızda söyledikleriniz yüzünden hiç mi eleştirilmediniz ya da bir arkadaşınızdan kazık yemediniz ? okulu mu bıraktınız öyle olunca, işten mi çıktınız ? sanmıyorum. burada da bunu yapmayınız lütfen demek istemiştim, hele hele burası sanal bir ortam, bu kadar hayatınıza entegre etmeyin lütfen demek istemiş idim, olmamış söylediklerim anlaşılmamış düzelteyim. umarım artık doğru anlaşılır ^^
  #159129 gece ucan kedi | 1 hafta önce (  6 gün önce)
   
 10. 628
  şu aralar kreş tadı bırakıyor damakta.
  #159152 larden loughness | 1 hafta önce
   
 11. 629
  şu aralar kreş tadı almak isteyenler mutlaka kendi kafalarında muhattaplar bulacaklar. güzel bir arkadaş ortamı.
  #159302 son kurtadam | 1 hafta önce
   
. . .