1. 686
  Akşam üzeri bir telefon geliyor, adınıza kurye var açık adresi tarif edebilir misiniz diyor. Ne kuryesi diyorum, kim gönderiyor?
  İsim diyor veremiyorum, şişli'den diyor gönderiyorlar diyor. allahım diyorum kafamda deli sorular. ne gönderdi acaba? bilmiyor mu aldığım şeyleri geri verilmesi beni deli eder. ama dur bi gelsin kurye sıçıcam ağzına diyorum.
  sonra aa yok ya abimle bir bilgisayar parçası için konuşmuştuk, alayım hediye edeyim sana diyordu, o dükkan da şişlide kesin odur diyorum.
  kurye sürekli arayıp duruyor geldim geliyorum geldim geliyorum. sevişiyoruz sanki pezevenkle. gel aşqım.

  bi delleniyorum, bi heyecanlanıyorum, bi milyon filan dehşet haldeyim.
  aynı zamanda da elimde bir iş var, onun baskı dosyalarını hazırlıyorum, işten çıkış saatim de geçti, biran önce eve gidip oyun oynayıp vakit öldürmek istiyorum.
  delleniyorum heycanlanıyorum yorum okuyorum.

  kurye arıyor aşqım geliyorum diyor. lan gel artık diyorum mafettin beni diyorum. kurudum kaldım diyorum. gel insafsız gel kitapsız çağırmazdım acil olmasa diyorum.

  neyseli kurye geliyor. küçük bi poşet, içinde de plastik bir koruyucunun içinde bişey. aha diyorum bilgisayar parçası demekse abimdenmiş. oh be sağolsun it köpek diyorum.
  lan plastik pakete bakıyorum morlu morlu böyle iç gıcıklayıcı şişe, e diyorum bu bilgisayar parçası diyil, sprey gibi bişey.
  meğer baskı dosyalarını yaptığım müşterinin yeni ürünü için bi ufak stand yapılacakmış, o ürünü göndermiş.
  Orgazm etkili kayganlaştırıcı.

  Sora vay da hayat benden ne istiyosun dediğimde kızıyorlar. aha kafamı dağlara taşlara işte.
  bok.
   
 2. tümünü göster