1. 9
  Arkadaş bu motorcu, araba çatışması var ya tamamen dümen. Motorcu araba çatışması diye bir şey yok. Ne var? Gerizekalı ile aklı başında insan çatışması var.
  Şindi bunu niye yazıyorum? Çünkü elim ayağım titriyor sinirden.

  Hikaye şeyini aç:

  İki şerit gidiş, iki şerit geliş olan bir yolda sol şeritten gidiyorum. Sağ şeritte arka çaprazımda bir motorcu var. İleride sağ şeritte park etmiş kamyonlar var, yol benim bulunduğum sol şeritten olmak üzere tek şeride düşüyor.
  Arka çaprazımda olan gerizekalı sol şeridin arkasını kontrol edip benim arkama geçeceği yerde gaza basıp ileride park etmiş kamyonla benim aramdan önüne geçmeye çalışıyor.
  Üzerime direksiyon kırdığı için ani fren yapıyorum o salak da aynama çarpıp cam hizamda duruyor.
  Camı açıp abicim diyorum niye böyle yapıyorsun diyorum kamyonla benim aramda kalip en iyi ihtimalle kaç kemiğin kırılacak yazık değil mi diyorum. Niye beni sıkıştırıyorsun diyor. Yahu sol şeritte ve önündeyim sen üzerime kırıyorsun diyorum. Ters ters bakma devam et diye bir çığlık atıyor. Kafamdaki o tel tink diye kopuyor. Senin ağzına yüzüne sıçarım lan diye arabadan inerken basip kaçıyor. Hayır beynimde kan dolanıyor başıma bela alayım diye Takip ediyorum yakalıyamıyorum ipneyi.
  Şimdi kim diyebilir ki bu motorcuyla araba çekişmesi?

  Hikaye şeysini gapa.

  Bok insan.
  #84560 Tukenmekte olan kisi | 1 yıl önce (  1 yıl önce)
   
 2. tümünü göster