1. 14
  cumartesi öğleden sonra saat 2 gibi başladı başımın ağrısı, dün öğlen 1 buçuk gibi "ahaa geçmiş sonunda" dedim.

  cumartesi sabah 7'de başladı maraton. ufaklığın 3 saat aç kalması lazım, saat 10:00'da dişleri yapılacak sedasyonla. oyalamak için camdan baktırdım, trenleriyle oynadık, biraz telefondan çizgi film izlettim.. vs vs. o arada ablası uyandı, ona çaktırmadan bi yumurta yedirdim. biz kahvaltı etmedik tabi, çocuğun yanında nasıl edelim. 10:00'a doğru çıktık evden, hızlı bi şekilde vardık dişçiye. beklettiler orda yarım saatten fazla, zaten stresliyim.. hayır kızın da okulunda veli toplantısı var, tüm branş öğretmenleriyle görüşecem; 10:40 başlıyor..
  10:30'da aldılar yavruyu. direkt uyuttular, bi de kolundan damar yolu açmışlar ne olur ne olmaz diye, iyi ki ben girmedim yanında, çıkınca öğrendim. bi de onu görseydim, hiç gidemezdim okula falan..
  neyse işte 10:30'da oğlanın arkasından ööööyle bakakaldıktan sonra apar topar çıktım kızı alıp, okula yardırdım arabayla. babamız kaldı oğlun çıkmasını bekleyerek..

  12:20'de bitti görüşmeler, koştur koştur, bi sürü örtmenle görüştüm. neyse moral oldu, çogzel şeyler söylediler. stresi atmış oldum biraz, canım kızım benim.

  tam benim toplantı bittiğinde emir de çıkmış, çok ağlıyo dedi babası. hastaneye nasıl döndüğümü bilemedim. aldım yavrumu baya bi emdi, sonra hemen eve geçtik, sabah 7'den beri aç yavru, çorba içti, yoğurt yedi, ekmek yedi, bol bol su içti kendine geldi tosbağa. gülmeye başladı, çıktığından beri hiç gülmemişti 1 buçuk saat boyunca.

  işte o an fark ettim ki başım çatır çatır çatlayacak gibi ağrıyor!
  #71654 morgase | 2 yıl önce
   
 2. tümünü göster