1. 53
  çok eski bir ekşi sözlük yazarı olarak biraz abartıldığını düşündüğüm sözlük. evet bunu ben söylüyorum. ve evet metayı çok sevmiştim. çünkü meta'da, ekşi sözlüğün ilk yıllarındaki ortamı yakalamıştım. nasıl bir ortam derseniz, ne bileyim, gil, thug love, j ve daha pek çok yazar ile mecidiyeköy'de bir öğlen yemeği zirvesi yapmak misal. ssg ile memleket muhabbeti yapıp istatistiklerde yarışa tutuşmak. guru'yu sinirlendirmek. onun beni sözlükten şutlaması, ssg'nin geri alması falan. bir gaza gelip frp zirvesi düzenlemek kronin tisleknot ile. otisabi ile atışmak. cadi ile hadileen ile web tasarımı tartışmak. delikan76'nın beni kız sanması ve gelişen arkadaşlığımız. ve şimdi burada nickini yazmadığım yüzlercesiyle yaşadıklarımız.

  fark ettiniz mi bilmem. ekşi'nin tasarımı şöyle idi, hızı böyleydi, sağında bu vardı, solunda şu vardı gibi bir şey dökülmedi parmaklarımdan. çünkü o dönemdeki ekşi'yi ekşi yapan ortamın ve insanların sıcaklığıydı. meta'da bulduğum da tam olarak bu idi. o sıcaklık. o dostluk. kişiler farklı olsa da hissettirdiği aynısı idi.

  meta gitti. sıcaklık ve dostluk, eski ve yeni katılanlarla yayılmaya kulzos'da devam ediyor. onu özlemle anmayalım demiyorum tabi. ama elimizdekinin de farkına varalım bence.

  ha bir de, meta'da seviştiğim adamlar beni ifşa etmezse sevinirim.
  #65425 larden loughness | 12 ay önce
   
 2. tümünü göster