1. 5
  Şindi abicim yahut cinsiyetçi olmasın arğadaşım;

  Yav ya var dersin, ya yok dersin, veya olabilir de olmayabilir de dersin, onu bunu bilmem ama bi güç var bence dersin, biyoloji dersin, kimya dersin, edebiyat dersin filan (eheheh) şaka bi yana bunların hepisine tamam.

  Fakat ağbicim, artık cinsiyetçi konuşmam lazım çünkü vurucu kısma geçtim, ya birader, hımm bu yanlışmış diyip aa bu doğru yav diyerekten başka dine geçmek ney? Hayır ne yaptın ne denedin de yanlış olduğunu kanıtladın? Lan olm bari dünyayla paylaş da insanlığın varlığından beri tanrı var mı yok mu araştırıyorlar bi sonuca varılsın. Hadi onu da yapmadın kendine dindarsın ya mübarek diğerini neyle sınadın da doğru sonucu verdiğinin farkına varıp ona geçtin? Hayır 500T'nin din olanını buldun da aha bu kesin benim ineceğim duraktan geçer tavrıyla bu ney bana cümleyi de toparlatmadın ya.

  Oha efsane vurucu cümle yazdım ha. Du sigara yakiyim. Ama bilgisayar başında yakmiyim ki kokmasın hep pencereden yakiyim puslu puslu uzaklara bakiyim. Arabayla geçenler görüp özensin, lan bizim insanımız efsane filan desin.

  Entıra basiyim mi? Eheh
  Du tanım da yapiyim de silmesin larden.. Siler çünkü o. Silicem entini ha der. Der çünkü. Der der spiegel. Ehehe.

  Tanım;
  Bilinci olduğunu kanıtlayıp, birden fazla seçenekten birini seçebilecek zekaya sahip canlıların, bu seçeneklerden kendisine fayda sağlayabilecek olanı seçmesi.

  Yarabbim sana şükürler olsun. Nasıllı yazdım ha.
  Hadi iyiyim yine. Öptüm. Eheh şaka şaka ne öpçem.
   
 2. tümünü göster