1. 1
  Ay neler oldu günlük nasıl başlasam bilemiyorum.
  Sevdiyim kız bana ağbi deyince bi şaşırdıydım asılnda. Ama durur muyum? Yabıştırdım tokadı! Sora gitti tabi. Bi durdum denize doğru baktım, uzaklara doğru, şu karşısı dedim hisarüstü mü lan dedim, sonra dank etti. Cevabı yabıştıracağıma tokat yabıştırmışım hep.

  Şaka ya sinirden geberiyorum. Gülün diye şeyettim.
  Anasını satayım otuzuma gelince oldu bana bi haller. Böyle bişeyler. Tamam satmayayım, anasının ne günahı var. Hem her günahı olanı toptancılar bana mı getiriyor al sat deyi. Hemi benim uzmanlık alanım alıp satmak diyil ki reklamını yapıp pazarlanmasını sağlamak. Boka gidiyor booğlum bi dur desene.
  Neydi? Ha oldu mu bana bi haller? Hayatım boyunca hastalıklarımı ayakta geçiren ben böyle bi yataklara düşmeler, bi ay bana bi haller oluyorlar beele bi elamet geldiler filan. Ne olm bu haller diyen bi allahın kulu da yok. Varsa yoksa mumdan çıkmış yangın. Tükenene sayip çıkalım filan.

  Neyseli, diyeceğim odur ki efsane hastalar oldum, yataklara düştüm, dedim yetmez, serum takılıp foti çekilen insanları kıskanıyorum, hastanelere de düştüm, sonra öhöhm yeter bu kadar rezillik dedim geldim.

  Şu andan itibaren bilimadamlığına da atom fiziğine de tövbe ediyorum. Efendicene itliğe serseriliğe vuruciğim kendimi.

  Eheh negzelliymiş olm böyle mal gibi kendi kendime yazıyorum filanlı.


  Hefisi bi kenara, bugün oh lan dedim iyileştim. Elimde iş de yok. Oooh homofisimde (ehheh homo benim ofis) dedim yatayım yatağımda kişisel kompitırımı açayım da sözlüye girip fink atayım. Allahın bana verdiği itlik serserilik şeysini acık kullanup şukredeyim.
  Sen kombi bozul mu? Kombici gelsin mi? Kombinin sucuklarını çıkarıp arızayı arasın mı? Tabiy ki her tamircinin büyük zorluklarla bulduğu arıza gibi "kartı bozulmuş deyişcek!" dedi. Kartı çıkartırken sigortayı kapatmasın mı? Kablolar birbirine deymesin mi? Çaaat! diye bütün sigortalar atsın mı? Vazgeçelim mi kartı deyiştirmekten? Peki diyip kombiyi toplayıp gitsin mi?
  Oh be, hasta deyilim, elimde iş yok, az biraz keyif yapayım rahat kafayla diye odama gidiyim mi? Bilgisayarımın güç düğmesine basmayayım mı? Bilgisayar çalışmasın mı? Bi daha basmayayım mı? Bi daha çalışmasın mı? Bi daha! Bi daha! Bi daha! Bi da.... Bilgisayarımın güç kaynağı yanmamış mı? Servis gaiplere karışmamış mı? Alper tunga ölmesin mi? Issız ajun kalmasun mu? Emdi yürek yırtılur mu?

  Öyle.
   
 2. tümünü göster