1. 1
  Bundan yaklaşık 7 ay önce duyurusunu yaptığımızda mayıs sayısı olarak çıkartmayı düşündüğümüz dergimizin, kitaplıklarınızda yer alabilecek bir baskıyla Kasım sayısı olarak sizlere ulaşması için çalışmalarımızı tamamlamış bulunuyoruz.

  Kulzos ailesi olarak çıktığımız yolda önceliğimizin kullanıcıların rahatça yazabileceği ve okuyabileceği, benzerlerinden kaliteli içeriğiyle ayrılmış bir platform yaratmaya çalışmak olduğunu, olur da bir gün birlikte ortaya çıkardığımız bu eserden para kazanırsak onu emek veren herkesle paylaşacağımızı, fırsat buldukça dile getirmeye çalışıyoruz. Bu bağlamda, şu aşamaya kadar web sitemizde olduğu gibi, derginin hazırlanması ve baskı aşamasında da herhangi bir reklam ve maddi destek almadığımızı belirtmek isteriz. Özetle, kendi imkanlarımız ve yazar arkadaşlarımızın katkısıyla gün yüzüne çıkardığımız dergimizin önümüzdeki aylarda yeni sayılarının basılıp sizlere ulaştırılabilmesi için kargo ve matbaa maliyetlerinin yansıtıldığı 15 liralık bir gider karşılığını dergiyi edinmek isteyen arkadaşlarımızdan istemek zorundayız. Dergiyi edinmek isteyen arkadaşlarımıza, kişisel bilgilerinizi gizli tutma sözünü vererek, bu tutar karşılığında derginin basılmış halini kargo ile gönderebileceğiz.
  Dergimize yazıları ile katkıda bulunan arkadaşlarımıza ise sadece kargo maliyetini karşılamaları durumunda Kasım sayısını göndermek istiyoruz. Bu noktada konuyla ilgili benimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

  Dergi fikriyle yola ilk çıktığımız günlerde fanzin formatında sizlerin karşısında olmayı düşünürken, 42 sayfayı bulmuş dergimizin kasım sayısı içeriği ile buradayız. Tamamen sözlükte yazılmış girdilerden ve yine yazarların çektiği ve sözlükte paylaştığı fotoğraflardan derlenmiş içeriğimize şuradan göz gezdirebilirsiniz.

  Son olarak, dergimizin bundan sonraki sayılarında yazılarınızın yer almasını istiyorsanız dergi@kulzos.com adresine yazılarınızı göndermeniz yeterli.

  İkinci sayıda görüşmek dileğiyle…
  #57795 cnr16o3syd18o5eo9o3 | 2 yıl önce (  2 yıl önce)
   
 2. tümünü göster