1. 46
  Tavşan gibi heyecandan saat 16'ya organize ettiğimiz ve yine tavşan gibi heycandan (grubu okuyup) "aha buluşmuşlar gitmem lazım" diyerekten saat 15:00'da mekanda olduğumuz, güneşten ve sıcaktan sankim bir akıllı fırın gibili her yerimizin eşit miktarda güzellice piştiği zirvedir.
  Şimdi burda isim verip insanları övmek istemiyorum ama iyiydi yani. Emekli amca cev cev'i bol bol izleyip leadri'nin ilim irfanından faydalanıp, keltox'un o nasıl yarabbelalemin bilgilerini yedik bitirdik hep.

  Ha larden de var mıydı? Vardı. E o kadar olsundu, hava sıcaktı yani ona da yapacak bişey yoktu neabalım? Ölelim mi?
  Halla halla.

  Umduğum kadar dedikodu bulamadık ama. Bi ara bi başlıyor gibi oldu ama çok sıcaktı bilader. Daha dedik bu sıcağa dayanamıyoruz, ceyennemdeki sıcağa nasıl dayanıcaz dedik.

  Bir de ince güzel korkutan zirvedir beni, şöyle ki;
  olm 15, 20 kişi arasında değişiyor rakam sürekli. O ben gelcem diyor, bu bi fırt alayım diyor, şu yok yav yanlarım yanlandı gelemiyorum diyor rakam sürekli değişiyor. E mekan da çok 2b arazisi değil ki yakalım da siteler yapalım sayı verip rezerve etmek için.
  Nefesimi tuttum aradım abicim mekanı. Ne olursa olsun orası bizim olacak diyeceğim. O biri gollum gollum diyordu, hah aynı o histeyim. Yani elime alsam mekanı da hüküm dağındaki lavlara düşsem mal gibi mekana bakarım yani hiç umrum olmaz lavlar.
  Neyseli, aradım dedim bana bak bebe, sana bir kere söyliycem sen de hemencik anlayacaksın çünkü ben hastayım zor konuşuyorum anladın mı dedim. Anladım dedi. İyi dedim kapadım telefonu.
  Sonra bir de baktım ki rakam vermemişim. Hemen R'ye basıp tekrar aradım ki bi daha telefonu çevirmeyeyim.
  Açtı adam. Bak dedim bebe, sana bir kere söyliycem sen de heme... Ee pardon biz zirve yapcaz yer var mı? dedim.
  Ne zirvesi birader tüpçü burası gapat dedi kapattım.
  Sonra tekrar aradım dedim biz 20 kişi olucaz, geçen sene sözlüğümüzün temel törenini orada yapıvermiştik, bi bakıcaz temeli sağlam mı dedim.
  Yok dedi adam 15 kişilik yer ayırırım 20 kişilik ayırmam. Senin ağzını caaart diye ayırırım diyemedim tabi.
  E biz 20 kişi gelirsek napıcan dedim. O zaman mekan müsaitse ayarlarım dedi. İyi hadi bakalım bi ayarlayama da içkinizde siyanür buldum diye mekanın ortasında bağırayım dedim kapattım.
  Gelmedi kimse. 4 kişiydik, 5 olduk, 6 olduk,7 olduk, 8 olduk. Lan sayıyoruz sayıyoruz 10 olmuyoruz.
  Olm 10 olalım bari ya.
  Aldı beni bir gerginlik. Aldı beni bi korku. Parça parça masamızı alıyorlar, zaten gelen giden yok diye.
  Aldılar aldılar aldılar 1,5 masa kaldık. Kimse anlamadı ama ben içimden çok utanıyordum. Şimdi dışardan utansam hep karizma filan gidecek, ondan içimden utanıyorum ben.

  Öyle işte, candan erçetin'in parçalandım şarkısı çaldı her masamızı aldıklarında. Hep lardenin yüzünden. Lardenin oyunları bunlar!1!!!!

  O yemek yiyen pislik benim ayrıca. Mekanın tavuk bonfilesi çok lezzetli.
  Abbas shake de bi ilginçli. cinderella da karışık ama henüz karışamamış güzelli meyme suyu.

  Seneye görüşürüz.
   
 2. tümünü göster