1. 7
  kulzos moderasyonun kaç kişiden oluştuğuna baktınız mı bilmiyorum ama yönetim 7 mod ve 1 adminden oluşuyor. peki neden 7? hiç düşündünüz mü? hristiyanlıkta evren 7 günde yaratıldı. göğün ise 7 katı olduğuna inanılırdı. her katın o zamanlar için bilinen 7 gezegen (Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter, Satürn, Ay ve Güneş) sembolize ettiği söylenir. bir haftada 7 gün var ve 7 kere 7 ise 49 ediyor.

  peki ya yedi köşeli yıldız? Eliphas Levi'nin sözleri ile: "Septenary bütün ilahi sistemlerde ve sembollerde kutsal rakamdır, çünkü triad ve tetrad'den oluşmuştur. bu zihnin bütün elemental güçlerle pekişmesidir, Doğa tarafından hizmet edilen ruhtur; Hz. 'Süleyman'ın Anahtarında söz edilen SANCTUM REGNUM'dur..". Kadimlere göre üçgen ruh ilahi ve ruhsal bir semboldür, kare ise maddeyi, dört elemanı, bedeni, fiziksel düzen ve kanunu simgeler. O halde, üçgen ve karenin birleşimi, üç ruhsal ve dört maddi unsurdan oluşmuş bir heptad'ı gösterir, bu da evren ve insanın sırrını, ökült yapısını içerir.

  her moderatör buna göre görevlenmiştir. aşırı gizli bir örgüt olduğu için şuanda hala bu görevlerin ne olduğu gizemini korumaktadır. aslında moderatörlerin aslında bir kişi olduğuna dair bir inanış da vardır. dissosiyatif bir manyak olabilir bütün moderasyon. her gizli örgüt gibi bu konuda da saçma sapan komplo teorileri üretiliyor her zaman. bu saçma teorinin en büyük destekleyen kanıtının ise larden adlı triad unsuruna dahil olduğu düşünülen moderatörün arada girdilerde kendi kendi ile konuşması gösteriliyor.

  aslında bu kadar fantastik güzel anlamı da olmayabilir diyen bir başka grup ise hristiyanlıktaki 7 büyük günahı sembolize ettiklerini düşünüyorlar. açıkçası ben burada şehveti sembolize etmek isterim ama sanırım kebap sevdam benim obur olduğumu çoktan ele veriyor. umarım 7 büyük günahı sembolize etmiyoruzdur ama tükenmekte olan kişi bi şeyi sembolize etse kesin tembelliği sembolize ederdi. (buraya atarlanan smiley gelecek)
   
 2. tümünü göster