1. 108
  düzenli yayın sayısı sıfıra inmiş, korsan yayın olarak nitelendirilen "kafasına göre" yayınların sayısı ise oldukça artmış olan biricik radyo.

  @kafakulagi radyonun haşırt dı bilekbord seviyesindeki "ağır metal" kısmını hallediyor. @somewhereoutthere (s.w.o.t) radyonun en hafif yayınlarını uykuya yolculuk alt metniyle yapmaya devam ediyor. @little wing sözlükte aktif olduğu zamanlarda radyonun en distortion'ı köklemiş yayınlarını yapmıştı; ara sıra da olsa buna devam ediyor, sevindiriyor. @birciftgoz gecelerin prensi gibi hissettiren eksi desibellerdeki, az çıkan sesiyle bana göre radyonun en yumuşak yayınlarını -artık nadiren de olsa- yapıyor. @keskelimonolsaymisim radyoda yayın yaptığında 1-2 kere dinleyebildiğim bir yazar. radyonun ayakta kalabilmesine destek vermesi bile başlı başına yeterli. @kerem ve @keltox, sıklığı oldukça azalmış olsa da, "listeyi açtım, kaçtım" yayınları yapmaya devam ediyorlar. @the ancient one zaman zaman gaza gelip boş zamanlarını da güç bela ayarladıktan sonra konsept yayınlar yaptı, şu anda yapmıyor ama illa ki ileride yapacaktır. @opethian ben yayınlara devam ederken, radyodaki metaldaş dj'lerimdendi, o da sık yayın yapmasa da, radyoya omuz vermeye devam etmekte. @biri beni silksin 1 yıl önce düzenli sıklığına yakın yayınlar yapardı, o da "ayda yılda 1"e inmiş durumda. @4mifasol de bi' ara yayın yapmış sanırım, dinleyemedim.

  yakın geçmişte yayın yapma taşının altına elini sokmuş ve sokmaya devam edeceğinden emin olduğum yazarların bir kısmı bunlar. benim radyo ile ilgili eleştirilerim yayın yaptığım dönemde de çok sertti, halâ sert. dinleyici sayısına takılmadan yayın yapmayı desteklediğimi her zaman söyledim ama "dinleyici yoksa, yayınların bir anlamının kalmayacağına" da hep inandım. 1 kişi bile olsa, o yayın devam edebilir ama duyurusunu yaptığı, dinleyici istediği yayının 20. dakikasında insan sadece kendine yayın yaptığını görünce, morali bozulup "sıçarlar lan, bana ne!" hissiyatının içine gömülebiliyor.

  ben arada bir bu başlığa yazıp duygu sömürüsü ile gerçekleri dile getirme arasında bir yerlerde gezinen girdiler girmeye devam edeceğim. sözlük moderasyonunun yayınlara yeterince ilgi göstermemesini eleştirmeye, yeni dj'lerin korkak adımlarını teşvik etmeye ve kimi kesimlerce yanlış anlaşılan "duyar kasmaya" devam edeceğim. radyoyu yalnız bırakmak istemeyenlerin de aynı yoldan ilerleyeceklerini düşünüyorum.
   
 2. tümünü göster