1. 1
  (link: şurada : #117743/) duyurusu yapılmış olduğu üzere little wing arkadaşımızın yapacağı radyo programını dinlemek üzere bugün öğleden sonra hazırlıklarımızı yaptık. kimimiz eşiyle dostuyla birlikte geçti bilgisayarının karşısına, kimimiz çoluğu çocuğuyla geçireceği zamandan feragat etti kendisine zaman yarattı, kimisi işyerinde patron anlamasın diye kuytuya sotelenip işlerini aksatmak uğruna kulaklarını takıp programı beklemeye başladı ama o da ne? bu dj arkadaşımız önemli işleri olduğunu öne sürerek hepimizin hevesini kursağında bırakarak radyo programını yapmayacağını iletti.

  şimdi soruyorum size, böyle bir şey olabilir mi ya?

  yani radyo programından daha önemli bir iş olabilir mi? gerekirse işler bırakılır ve ertelenir radyo programım var diye ama ekran karşısında bekleyen bu kitle yarı yolda bırakılabilir mi, sorarım size.

  ne olacak çoluğundan çocuğundan arttırdığı zamanı size ayıran bu kitlenin kaybolan zamanı? kulağında kulaklıkla ofisin en tenha köşesinde patrona gözükmemek için köşe kapmaca oynayan beyaz yakanın hali ne olacak.

  üstüne bir de "anlayışınız için tişikkirlir" yazmış dj aradaş iptal duyurusunun sonuna. hayır efendim hayır, anlayış gösteremem ben, bana kaybolan yıllarımı geri verseler de anlayış gösteremem. ben böyle rezalet görmedim.
  #117782 cnr16o3syd18o5eo9o3 | 6 ay önce (  6 ay önce)
   
 2. tümünü göster