1. 1
  halk arasında kozmetik ürünleri satan mağaza zinciri olarak bilinir. ama öyle değil. açılımı kozmetikte kazıklama zinciri.

  içinde çok güzel indirimler olduğunu düşündürtürler size fakat normalde 24 lira olan bir kreme %50 indirim uyguladıklarında bile kasada küçük tatlı süprizlerle karşılaşabilirsiniz. mesela 24*0.5i 18 ya da 19 gibi sayılar olarak düşünebilirsiniz. 12 olarak düşündüyseniz o sizin cahilliğiniz. tıpkı benim gibi.

  ya da aynı 24 liralık kremden gidelim. bu sefer büyük indirim var. ikincisi %70 indirimli aynı üründen alırsanız. Ama ne hikmetse bütün sene 24e sattıkları ürünü 36 liradan 30 liraya indirip onun ikincisini %70 indirimli satıyorlar. fiş isteseniz tek fiş çıkarıp gösteremezler ama şikayetle falan vakit de kaybetmeyin aradaki farkı da ödemezler. çok mu fark var, hayır ama birileri artık ses çıkarmalı.

  bitti mi peki? hayır, bitmedi.

  olmayan indirimlerle göz boyamalarını geçelim, satışları nasıl yaptıklarına değinelim. o da şöyle;

  ürünü sadece satıyoruz. sizin açıp açmamanız fiş kesim tarihimiz ile iade tarihiniz arasındaki on dakika umurumuzda değil. ya da orada tarihi geçmiş ürünü satıyor da olabiliriz. bizene. almasaydınız. bakın bize biz iade kesinlikle almıyoruz. beğenemediyseniz başka mağazaya, şikayetinizi de internetten yapabilirsiniz.

  tam olarak bu. fazlası kesinlikle yok. azıcık eksik olabilir belki. bu kadar da ponçikler yani.

  korede suratına bakılmayan ürünleri burada sattıkları fiyata değinmiyorum zaten.

  neyse bir girdide bu kadar tatlı konuşma yeter. az halaylık işim var.