1. 87
  dün 1. yaş günü partisine sözlük içi ve dışından 20 küsur kişi katılmış, yer yer vur patlasın çal oynasın temalı şarkılar çaldığı için yorulmuş, bir ara da fazla şımardığı için köşesine çekilmiş radyo (kısa bir süreliğine yayından koptuk ve bağlanamadık - şımarma tabiri @laedri'ye ait, ben "fazla heyecanlanıp kalp krizi geçirdi" demiştim).

  @no pasaran'la birlikte yaptığımız dünkü yayın, şu ana kadar yaptığım yayınlar arasında açık ara beni en çok duygulandıran yayın oldu. yaş günü temasına uygun olarak radyoda daha önce yayın yapmış djlerin ulaşabildiklerimizi teker teker yayına almayı ve onların da yaş günü tebriklerini paylaşmalarını sağlamayı düşünmüştüm. başardık bunu da ama beni fena etkiledi. yayına bağladığımız herkesin cıvıl cıvıl olması, birer heidi olarak en içten ve saf dileklerini yayına aktarmaları nefis oldu. özellikle radyo hakkında kötü niyetli olanlar elbette dünkü yayını da dinlememişlerdir ama sol kulaklarını fena halde çınlattı bu insanlar, eminim bundan. dinlemedikleri için pişman olmalarını diliyorum odin'den. @the fool, @the ancient one ve yayının sonlarında "yayınlara konuk olmuş yazarlar" kontenjanından dahil olan @buyukbaskanoley'in söyledikleri gözlerimi doldurmaya yetti. o kadar da duygusal bir adam olmadığımı sanıyordum. kazın ayağı öyle değilmiş.

  ülkenin içinde bulunduğu karamsar ve berbat ortama rağmen, iyi niyetlerini üzerimize atmaktan yerinmeyen, çekinmeyen herkese teşekkür ederim. radyonun öne çıkan ve bilinen yüzü ben olsam da, özellikle moderasyon ekibinin böyle bir radyo yaratmadaki çabası ve emeği göz ardı edilmemeli. sözlükte kendilerine en sert eleştirileri yönelten insanlardan biri olsam da, özellikle radyo konusunda haklarını yemem, yedirtmem. radyo yayınlarına yeteri kadar ilgi göstermediklerini, yayınlara katılmadıklarını çok yazdım, yayınlarda da çok söyledim. ama dünkü yayından sonra bu konuda da gelişme kaydedeceğiz sanırım.

  dünkü yaş günü partisine katılan herkese de kucak dolusu iyi niyet gönderiyorum. siz dinlemeseniz ne ben yayın yapmaya tek dişi kalmış canavar gibi devam ederdim ne de bu radyo ayakta kalabilirdi. kulzos radyo başlığına girdiğim her girdinin teması "yayın yapanlara daha çok omuz verin" oldu. bundan sonra desteğinizi daha da hissetmek dileğiyle öpüyorum hepinizi.

  nice yaşlara kulzos radyo.

  edit: yazım yanlışlarını düzelttim.
  #104346 lake of the hell | 1 yıl önce (  1 yıl önce)
   
 2. tümünü göster