1. 1
  marvel 'in netflix ekranlarında arz-ı endam eden süper kahraman dizisi. akıcı ve akılcı hikayesi, etkileyici atmosferi ve böylesi bir dizi için eşsiz kurgusuyla, ergen dizisi kıvamındaki türdeşlerine nazaran (the flash, green arrow vs) fersah fersah ötede bir dizidir. ilk sezondaki müthiş hikaye akışı 2. sezonda tökezlese de, ikinci sezonda kadroya dahil olan punsiher karakterinin daredevil'den rol çalmasıyla aslında etkileyiciliğini ikiye katlamıştır.

  dizinin benim için izlenilirliğini arttıran en önemli taraflarından birisi de, özellikle kavga sahnelerinde yer yer karşımıza çıkan plan sekanslar.

  gözleri görmeyen avukat matt murdock'un darevil olarak yeri geldiğinde çok pis dayak yediği dizinin en babafingo karakterleri, aktörlerin oyunculuk performanslarıyla top yaptığı frank castle ve wilson fisk.
  #133 cnr16o3syd18o5eo9o3 | 3 yıl önce
   
 2. 2
  son seri marvel dizilerinin herhalde en iyisi. hele ikinci sezonunda zevkten eridik. "acaba" diye izleyip aradığımız arkadaşı bulunca katmerli keyif oldu.

  -- spoiler --
  daredevil var, punisher da bir yerden çıkar diye bir umut oturdum, ilk sezon olmadı, ikincide "bu işin arkasında bir ordu var" dediklerinde ağzım kulaklarıma geldi.

  ey mahallenin iti köpeği. Punisher bu. adamın götünden kan alır kan
  -- spoiler --

  #12060 son kurtadam | 2 yıl önce
   
 3. 3
  Efsane diziymiş. Baştan başladım hadi hayırlısı.
  Nedense dövüşen realistik superhero, anti hero veya alavere dalavere içeren polisiye stili karanlık film dizilere bayılıyorum.

  Eskiden filmini izlemiştik bok gibiymiş hakikaten o film ama dizi olmuş. Arrow'un başlarından bile iyi bence.

  Bir de moon knight'a dizi yapsalar keşke.
   
 4. 4
  Üçüncü sezona başlamak yeni nasip oldu ama ilk üç bölüm itibariyle küçük Emrah filmi mi izliyorum süper kahraman dizisi mi belli değil. Eleman ne çok ezikledi arkadaş, anlamak mümkün değil. Klişe ötesi klişe tek tabanca takılma, sevdiklerini kendinden uzak tutma tavırları, işime karışmayacılıklar, böyle bir kendine acıma halleri falan... Hayır %100 eminim ki bu eziklenmeler bütün süper kahraman dizilerinde var. Ama sen daredevil'sın kardeş, içinden punisher çıkarmış bir TV efsanesisin, yapma böyle.
   
 5. 5
  MAŞALLAH DEDİĞİmizin 3 gün yaşamadığı alemde tam da son sezonuna başlamışken daredevil'in sonlandırıldığını ve 4. sezonun çelimeyeceğini öğrenmek şaşırtıcı olmadı. benzerleri arasında tek plana sığdırılmış gerçekçi kavga sahneleri gibi teknik olarak onu değerli kılan tarafları vardı. bence yazık oldu, bir sezon daha kaldırabilirmiş.