1. 1
  (link: şurada : #117743/) duyurusu yapılmış olduğu üzere little wing arkadaşımızın yapacağı radyo programını dinlemek üzere bugün öğleden sonra hazırlıklarımızı yaptık. kimimiz eşiyle dostuyla birlikte geçti bilgisayarının karşısına, kimimiz çoluğu çocuğuyla geçireceği zamandan feragat etti kendisine zaman yarattı, kimisi işyerinde patron anlamasın diye kuytuya sotelenip işlerini aksatmak uğruna kulaklarını takıp programı beklemeye başladı ama o da ne? bu dj arkadaşımız önemli işleri olduğunu öne sürerek hepimizin hevesini kursağında bırakarak radyo programını yapmayacağını iletti.

  şimdi soruyorum size, böyle bir şey olabilir mi ya?

  yani radyo programından daha önemli bir iş olabilir mi? gerekirse işler bırakılır ve ertelenir radyo programım var diye ama ekran karşısında bekleyen bu kitle yarı yolda bırakılabilir mi, sorarım size.

  ne olacak çoluğundan çocuğundan arttırdığı zamanı size ayıran bu kitlenin kaybolan zamanı? kulağında kulaklıkla ofisin en tenha köşesinde patrona gözükmemek için köşe kapmaca oynayan beyaz yakanın hali ne olacak.

  üstüne bir de "anlayışınız için tişikkirlir" yazmış dj aradaş iptal duyurusunun sonuna. hayır efendim hayır, anlayış gösteremem ben, bana kaybolan yıllarımı geri verseler de anlayış gösteremem. ben böyle rezalet görmedim.
  #117782 cnr16o3syd18o5eo9o3 | 6 ay önce (  6 ay önce)
   
 2. 2
  firefox, linux üzerinde radyoyu çalıştırmadığı için etkilenmediğim rezalet.

  zaten çalışsa da dinlemezdim. dargınım kendisine zira.
  #117784 bachophile | 6 ay önce
   
 3. 3
  rezalet gibi rezalettir.

  radyo programından da yapılamayacağından da yeni haberim oldu ama olsun. ya ben de dinlemek isteseydim de açtığımda hayal kırıklığı yaşasaydım? yo dostum yo... üstünü kapatmamak lazım bu rezaletin. lütfen daha fazla kitlelere ulaşması ve herkese ibret olması için yayalım.
  #117785 morgase | 6 ay önce
   
 4. 4
  şaşırtmayan rezalettir. bu little wing hep böyle yav. let the linç begin.
   
 5. 5
  ben akrabam öldü diye işten izin aldım ki rahatsız edilmeden dinleyebileyim. bilemiyorum artık. rezalet puanım 11/10

  halbusi bir önceki yayında neler neler öğrenmiş, ufkum ne iki katlarına çıkmıştı. şimdi bugünkü ufkumun iki katına çıkmamasını kim, nasıl karşılayacak?
  #117787 maraz | 6 ay önce (  6 ay önce)
   
 6. 6
  hasta yatağımdan radyoya girdim... kulaklıklar mı bozuk yoksa sağır mı oldum diye düşünürken meğersem yayın iptal edilmiş... olacak iş değil...
   
 7. 7
  ben hep 50 tl'lik radyolar dinlediğim için beni etkilemeyen rezalet.
   
 8. 8
  Rezalet puani vermeye bile tenezzül etmedigim rezalettir. Yüz verip yücelttiğimiz gibi Sıfırla çarpıp yok etmesini de bilir bu millet. Bu milleti kızdırmayacaktınız
  #117791 buyucu | 6 ay önce
   
 9. 9
  en masum duygularla oynayıp kör kuyularda merdivensiz bırakmış rezalet. Yazıklar olsun!
  #117795 petra von kant | 6 ay önce
   
 10. 10
  [yangına körükle giden, her boka muhalif insan modeli mod: on]

  herkese bol keseden yayın yapma yetkisi verilirse olacağı buydu!
  sistem yok!
  denetim yok!
  karar mekanizması yok!

  yetkilileri göreve davet ediyorum!
  radyo yayınlarından ve radyodan sorumlu her kimse istifa etmeli!

  böyle bir şey olabilir mi arkadaşlar!
  olabilir mi böyle bir şey!

  [yangına körükle giden, her boka muhalif insan modeli mod: off]
  #117796 the ancient one | 6 ay önce (  6 ay önce)
   
 11. 11
  Delikanlilik ölmüş dedirten rezalet.
  #117797 timoteus | 6 ay önce
   
 12. 12
  Uzun zaman oldu böyle kaliteli rezalet görmeyeli. Rezalet puanım 10/10. Aferin little, reza... Pardon başarılarının devamını dilerim.
   
 13. 13
  Malum yastayım. Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğum bu günlerde müzik ruhun gıdasıdır, sosyalleşmek iyi gelir belki diyerek çare bu yayındır diye düşünmüştüm, yanılmışım. Olmadı hiç olmadı, yakışmadı.

  insanın umutlarıyla oynayan bir rezalettir. puanım: 10/10.
  #117804 krizantem | 6 ay önce
   
 14. 14
  Hayır tamam, @little wing denen hey mistır diğceyden böyle bir rezalet performansı beklendiği, buna kimsenin şaşırmadığı konusunda hemfikiriz sanırım, başlığın performansı da bunu doğrular nitelikte zaten. buraya kadar her şey tamam da, @buyuk baskan oley bunu bize nasıl yaptı ben ona anlam veremiyorum. Oysa yayınlarda çok güven veren bir sesi, duruşu vardı. Çok şaşkın ve kederliyim. Hayal kırıklığımın adını bbo koydum, içip içip ağlıyorum.
  #117806 petra von kant | 6 ay önce (  6 ay önce)
   
 15. 15
  Tam bir hayal kırıklığı. Benim için Suicide squad filminden bile daha büyük bir hayal kırıklığı, Gerisini siz düşünün.

  Herşeyi geçtim @buyukbaskanoley‘e nasıl yaptın bunu? Bu sözlük ahalisi bu olayı unutmaz @little wing bu da böyle biline...
   
 16. 16
  Yazmayayım diyorum bu acı dolu günlerimde ama dakika geçmiyor ki bir üzüntü daha eklenmesin. Tamam little wing dedik üzüldük, eleştirdik ama bbo bu hiç olmadı, susma hakkımı kullanıyorum daha fazla devam edemeyeceğim.
  #117810 krizantem | 6 ay önce
   
 17. 17
  ben ömrü hayatımda böyle bir rezalet daha görmedim. bu ne arkadaş ? adam osm turnuvasında trollüyor, sözlükte trollüyor, yetmedi bir de radyoda trolledi. senin yüzünden kaç tane codec sildim, kaç kere adobe eklentilerimi yeniden yükledim. chromeu kaldırdım tekrar kuramıyordum az daha. rezalet puanım 10/10. bizimle diğılsın !
  #117811 mangetsu | 6 ay önce
   
 18. 18
  Her fikirden yazarı tek yürek yapan, birleştiren, kaynaştıran, ortak paydada buluşturan rezalet.

  Sözlüğün gezisi.

  Ay resmen devrim!
  #117816 petra von kant | 6 ay önce
   
 19. 19
  kimse kusura bakmasın da, şurada radyodan men edilsin demiştim. kimse beni dinlememişti. ucu size de dokununca sesiniz çıktı. hepinize müstehak. bir sonraki seçimlerde oyumu little wing’e vereceğim. o zaman da siz yalvaracaksınız.
   
 20. 20
  zaman içinde unutulmaması gereken rezalet... bu rezalette @buyukbaskanoley de pay sahibi ise ona da yazıklar olsun.

  unutma, unutturma... radyona sahip çık.
   
 21. 21
  #118238 ile bir kez daha rezalete imza atmış radyo programıdır. bu sefer tarihler 30 kasım 2018'i göstermekte. kaçarsa diye kanıt da şurada dursun.

  hatta az önce insanlara rüşvet veriyordu, şarkını çalarım ama sen de rezalet başlıklarına yazmazsın falan diye. vicdansız herif. sonra buyucu'nun etrafında çok kız var, yok efendim buyucu güzel kızlarla takılıyor bilmemne. ben bişey desem hemen auvv ama.
  #118323 buyucu | 6 ay önce
   
 22. 22
  aynı rezaleti iki kez yapmak! tam da @little wing'lik bir iş.

  harika little, böyle devam.
   
 23. 23
  gün geçmiyor ki bu ikili vaatleriyle yeni bir rezalete imza atarak bizi aynı hüsranlara gark etmesin.
  onlar benzer rezaletlere imza atmaktan bıkmadı, biz sadık radyo dinleyicileri yazmaktan...
  bu arkadaşlar her yeni program haberi verdiklerinde otomatikman rezalet başlığı açacak script yazma durumuna geldi yönetim.
  artık yeter!
  madem radyo programını yapamıyorsunuz, bari chat odasına girip şarkı sözlerini yazarak text bazlı program yapın. şarkıları dinlemiş kadar oluruz biz.
  #118773 cnr16o3syd18o5eo9o3 | 5 ay önce (  5 ay önce)
   
 24. 24
  @buyukbaskanoley‘in hiçbir suçu yoktur. kendisi gereken saatte uyanmış, hazırlıklarını yapmış ve evinin oradaki inşaatı sırf biz sesten rahatsız olmayalım diye durdurmuştur. ama bu @little wing denilen arkadaş hepimizi hayal kırıklığına uğratmıştır. yine ve yine...
   
 25. 25
  başlığı düzeltme gerektiren rezalet... nitekim tarih bize bunun bir kereye mahsus bir hadise olmadığını göstermiş oldu... yaşlı moderatörler huzursuz.