1. 1
  itiraf edin bir an heyecen yaptınız. sanılanın aksine çok yaygın bir davranıştır. sütyen kadın giyiminin olmazsa olmaz parçası değildir. tadınızı kaçırmak gibi olmasın ama kentli nüfus dışında alt gelir grubundaki teyzelerin büyük çoğunluğu sütyensiz. hayatında hiç kullanmamış olan var. o pardesülerin malum bölgesine şöyle bir alıcı gözüyle bakın* anlarsınız.
  #108180 laedri | 10 ay önce
   
 2. 2
  her sabah yaptığımdır.

  (bkz: sütyen yazısından tahrik olmak)

  #108184 invictus | 10 ay önce
   
 3. 3
  fazla yapılırsa memelerin erken sarkmasına neden olacak hareket.
  #108201 kerem | 10 ay önce
   
 4. 4
  erkek kısmı için olağan eylem. asıl sütyen ile çıkılıyorsa sorun. cem yılmaz'dan biraz uzun bir adam olarak 90 kilonun üstüne çıktığım zamanlarda kendimden biliyorum.

  kadın kısmı için de olağan eylem. (hatta biz erkekler olarak destekliyoruz.) lakin normalde sadece sütyen ile çıkılıyorsa sütyensiz çıkmak çıkılan ortama bağlı olarak sorun olabilir tabi.

  edit: sütyen denilince beyne kan gitmemesi sebebiyle yaptığım imla hatalarını düzelttim.
  #108213 larden loughness | 10 ay önce
   
 5. 5
  Özgür olma hissi veren ve kendinizi daha rahat hissetmenize yardımcı olan eylem. Ülkemizde insanların bakışları rahatsızlık verebilir ancak umursamiyorsaniz, devam.
  #108219 0qq0 | 10 ay önce
   
 6. 6
  Her gün gerçekleştirdiğim eylemdir. Hiç giymem.

  Edit: lan bunun nesini eksilediniz aq ne yapayım yalan mı söyleyeyim, tamam ben de kullanıyorum.
  #108236 cihankavgasi | 10 ay önce (  10 ay önce)
   
 7. 7
  Abi sütyensiz çıkmak kolay çıkılır. Türkiye bir hunger games önemli olan sağlam bir şekilde eve dönebilmek .
   
 8. 8
  anahtarsız çıkmaktan daha kötü değildir. çilingir meme uçlarına bakıp bakıp 100 lira abi diyebilir.
  bi de eski işyerimde vardı böyle özgür kız modeli. her zaman güzel olmuyor diyim ben size. sora vay da dünya başıma yıkıldı. aman yarabbi daş olaydım demeyin.
   
 9. 9
  Sözlük yazarlarının kanıtlaması gereken olay.
  İnanmıyoruz kardeşim resim atın ??
   
 10. 10
  dün merak edip sütyen ile çıktım evden.
  kaşındırıyor falan ama bunun hiç önemi yok.
  insanların iğrenerek bakması asıl kötü olan, bakkal mahmut abi de çekmiş "sen erkek adamsın oğlum, yapma böyle şeyler" falan geveliyor.
  bizim insanlar yobaz, erkeğiz diye sütyensiz gezecekmişiz. hepsi iktidarın suçu.
  #108429 panda | 10 ay önce (  5 ay önce)
   
 11. 11
  şu başlığa bari erkekler olarak biz girdi yazmayalım da güzel hanım arkadaşlarımız yazsa olmaz mı? larden bile yazmış... yazılanları okuyunca tüm hevesim içine kaçtı inanın...

  tanım: normal zaman ve durumlarda sosyal hayatlarını idame ettirirken giysilerinin altına o güzel memişlerinin hareketlerini nispeten gizlemek ve diğer insanların dikkatini oraya çekmemek için yetişkin kadınların çoğunluğunun yapmakta olduğu bir aktiviteyi * ; başlıkta belirtildiği üzere, herhangi bir sebeple yapmamak durumu.

  ne tanım oldu be...

  edit: evet erkekler yazmasın derken bi' erkek olarak benim yazmam paradoks.
  ve evet, tanım çok zorlama bi' yorum oldu, ama oldu yani.
  #117028 bira sisesine dusen soslu fistik | 8 ay önce (  8 ay önce)
   
 12. 12
  genellikle işe, okula, sınava yetişmek için alelacele giyinildiğinde gayet başınıza gelebilecek normal bir durum.

  he canına yandığımın ülkesinde tecavüze uğrasanız bu durum "ağır tahrik" olarak ele alınabileceğinden bütün gün montla oturmayı da beraberinde getirir o ayrı.

  tabii iş arkadaşlarınız neden montla oturduğunuzu sorduğunda siz siz olun "biraz üşüyorum da hasta oliciim galiba" diye bir bahane uydurmayın. çok sağ olsunlar düşünceli bir şekilde klimayı kökleyip size kaynar kaynar ıhlamurlar içirdiklerinde, memintolarınızın uçlarını belli etmemek uğruna havale geçirebilirsiniz.
   
 13. 13
  her zaman yapılması gereken şeydir. toplumun saçma sapan dayatmalarından biri, sonuçları ağır olabiliyor. sütyen takmak memelerin olması gerekenden daha sıcak olmasına sebep olarak meme kanserini tetikleyebiliyor. vallahi değmez ya, ha evet insanların saçma sapan bakışları sinir bozmuyor diyemeyiz ama sağlığımızdan önemli değil.
  #117059 despered | 8 ay önce
   
 14. 14
  "kahrolsun sütyenler, memelere özgürlük" sloganı ile desteklenebilecek eylem.
  #117062 impure agape | 8 ay önce
   
 15. 15
  Şahsım için çok zor bir aktivite. öyle aman aman büyük memelere sahip olduğumdan değil, sütyen çok çekici bir giyim aksesuarı fikrimce. kaliteli, memeye zarar vermeyen ve aynı zamanda şık ve seksi olması, kıyafet ile uyum sağlaması, genel olarak dışarı çıktığımda içimde çok güzel bir iç çamaşırı var ise anlamsız bir şekilde daha iyi hissediyorum.

  rahatlık açısından haklı bir sebep, belli bir saat sonra istediği kadar kaliteli olsun can acıtmaya başlıyor.
  #117065 ursuila | 8 ay önce
   
 16. 16
  sütyen kullanmayan memeli hayvanlar için dert olmayandır.
  #117066 buyucu | 8 ay önce
   
 17. 17
  memelerin diriliği açısından sağlıksız eylem.

  ayrıca (bkz: dirlik )
  #117073 rollinfloyd | 8 ay önce (  8 ay önce)
   
 18. 18
  itiraf edeyim heyecanlandım.

  Bazen çok bell oluyor, istemeden de olsa gözümüz kayıyor.
   
 19. 19
  Genelde yaptığım eylem göğüs dediğin kendini göstermeli böyle tshirtten belli olmalı bir erkek olarak ....
  #121811 isthatnotokey | 6 ay önce
   
 20. 20
  Eski kız arkadaşımın yaptığı eylemdi. Giymesi için çok tartışıyorduk. Evde de sütyen takardı ilginci. Normali bulmaz zaten.
  #121812 no pasaran | 6 ay önce (  6 ay önce)
   
 21. 21
  allahtan korkmadan, kuldan utanmadan her gün gerçekleştirdiğim eylem.

  erkeklerin bunu yazması da baydı tabi ama benim özel durumum var, anlatayım.

  Geçen haftalarda doktor kontrolüne gittim. Kontrol yapan doktor "göğüslerin çok büyümüş, bir de endokrinolojiye git de yapısal bir şey mi var hormonal bir problem mi var ona baktır" dedi.

  Ne bileyim, yukarıdan bakınca çok fazla bir şey görünmüyor, an azından göbeğimi görebiliyorum. Hani memeler büyük olsa göbeği göremem. (Görüş alanına giren organlara göre şişmanlık kontrolü yapmak da Türklere özgü hareketlerdenmidir bilmiyorum. Organ? Ayak başparmaklarımdan bahsediyorum kötü düşünmeyin)

  Neyse, doktor milleti boş konuşmaz; gittim kan verdim. Salı günü de ultrason çekildi. Fakat ultrasonu çeken hoca baktı ve "bundan bir şey anlaşılmıyor, yağ doku mu başka bir şey mi; mamografi lazım" dedi.

  "İyi" dedim. "Çektirelim". Vay ben bileydim dermiydim?

  O mamografi cihazını kesin sadist bir erkek tasarlamıştır, böyle vahşet olmaz. Evladım röntgen filmi mi çekiyorlar bdsm pornosu mu belli değil. İki tane plaka arasına meme sıkıştırılıyor, eziliyor ve film öyle çekiliyor. Bir de disiplinli bir iş, kolunu bir yerden tutacaksın, göbeği içine çekeceksin.

  Ben kendim zor inandım, allah sizi inandırsın memelerimi makineye sıkıştırıp filmimi çektiler. Sıkıştırdılar lan kaşarlı tost gibi vıcık vıcık ezdiler. Erkek adama yaptılar bunu bak.

  O ana kadar kafa dank etmemişti bende. olm şaka maka kadınlar için tasarlanmış bir makineye kıstırılacak kadar büyümüş ya benim cicikler.

  Tahliller, raporlar sonuçlandıktan sonra çıktım doktorun yanına. Hormonal bir şey yokmuş, "hepsi şişmanlıktan" dedi. Kolesterol, açlık şekeri vs. hayata dair güzelliklerin getirdiği ne varsa yüksekmiş. Yağ bağlamışım. "3 ay içinde 6 kilo ver tekrar görüşelim" dedi.

  Kelle paça yasak, tereyağı yasak. Panda gibi marul kemireceğim. Yani pandalar marul kemirmiyor ama marulu pandaların kemirdiği gibi kemireceğim. Salatalık da oluyormuş evet.

  Gelelim sütyen konusuna. Vallahi kıstırdılar. O meme ki makineye girdi, sütyene de girer.

  Çabalamaya başladık bakalım. Kelle paça, kokoreç, bol tereyağlı mıhlama falan hepsi yalan oldu, acımız büyük. (Mememiz daha büyük, el mecbur)

  bünye üretiyor bünye. Su içsem yarıyor. Dün bir youtube kanalı keşfettim, village food factory diye bir şey. tığ gibi ince hintli bir dayı var, doğal ortamda acayip yemekler yapıp şapır şupur yiyor. Dün salatalık kemirirken izledim, tandır gibi kuyu kazıp keçi pişirdi allahsız. Terayağı sürdü üzerine. Ayıp.


  #121827 Keltox | 6 ay önce
   
 22. 22
  Tamam anladık memeniz var amk dedirten hadise. Islanıp transparan bir kıyafetten uçları gözükmedikçe bir sike yaramaz efenim, yani biz erkekler için. Zaten neyleyeyim dokunamadığım memeyi ben, hıh..

  Ben memeye meme demem meme beni...

   
 23. 23
  bir kere başıma geldi. final haftasıydı yarı yolda fark edip dönmüştüm. giydim öyle çıktım. keşke dönmeseydim cbhvbwkı
  #121868 eftalya | 6 ay önce
   
 24. 24
  (bkz: evden donsuz çıkmak)