1. 1
  çeteleşmiş bir motosiklet kulübünü ahlâki bir temelde yeniden düzenlemeye çalışan genç adamın dramını anlatan aksiyon dizisidir.
  böyle yazınca güzel gibi geliyor ama bence izlemeye değmez (ha zamanında baştan sona izledim o ayrı). suç ve ceza mevzuları, kişisel hırslar falan işte, ama çok daha sığ tabi.
  anarşizmle doğrudan bir alâkası yoktur. ayrıca baya bi redneck kültürü de var dizide; hayvan gibi arabalara binmeler, esrar ve kahve bağımlılığı, kardeş ingiliz kültürüne burun bükmeler vb çomarlıklar.. çekilmeseydi de olurmuş.
  edit: ukdeydi doldu.
  #91835 zil 130 | 1 yıl önce (  1 yıl önce)
   
 2. 2
  Müzikleri birbirinden güzel olan dizi.

  the white buffalo grubunun da bilinirliğini de arttırmıştır.

  #91843 Keltox | 1 yıl önce
   
 3. 3
  çok methedildiği için izlemeye başladığım dizi. sezon 1 bitti bir şekilde. biraz yavan. yine de jax ile tara için izleyebilirim sanırım. en azından ikinci sezon neler olacağını görmek için.

  çok tarzım olan bir dizi değil. ne bileyim, bir ray donovan daha çok hoşuma gitmişti. elbette alakaları yok ama en azından oradaki silahlı çatışmalar daha gerçekçi. bu suçtan çok dram dizisi tadında. sanıyorum türü de öyledir, bakmadım gerçi.
   
 4. 4
  sırf müzikleri ve opie hatrına izlenebilecek dizi. o da bir yere kadar elbet... bilmem kaçıncı sezonda bırakıp devam etmemiştim zaten.
  #152353 the fool | 3 ay önce
   
 5. 5
  supernatural'dan sonra, 2000'lerin en iyi saundtreke sahip dizisi.
  #152360 son kurtadam | 3 ay önce (  3 ay önce)