1. 1
  lake of the hell'in her perşembe ve pazar günleri saat 21:00'de kulzos radyo bünyesinde gerçekleştirdiği programının ismi.
  #58859 the fool | 2 yıl önce
   
 2. 2
  sahibi her ne kadar benmişim gibi görünse de, isimleri apaçık ortada olan aşağıdaki iki zat-ı muhteremin yayınıdır.

  yayın bizim

  not. bugünkü yayına biraz erken başlayacaklarmış. "metal çalıp milleti korkutmayalım sonra" diye yazmamı istediler.

  edit: yayına başladılar bile.
  #58863 lake of the hell | 2 yıl önce (  2 yıl önce)
   
 3. 3
  son yayınının üzerinden 1 ay geçmiş kulzos radyo programı.

  hem işteki yoğunluk hem de hasta olmam sebebiyle biraz ötelemiştim yayın yapmayı. perşembe ve pazarları benim arkamda bıraktığım boşluğu doldurdu diğer yazarlar. bundan sonra da düzenli yayın yapamayabilirim. önce şu hastalığı bi' atlatayım da; bakarız duruma. ama bugün yayın yapayım istiyorum. 21:00 civarında başlarım.

  müsait olursanız ve özleştiysek, gelin dinlemeye.

  radyo

  Edit: yayına başladım. özlemişim.
  #62748 lake of the hell | 2 yıl önce (  2 yıl önce)
   
 4. 4
  kötü mü, iyi mi bilmediğim bir tesadüfle birlikte yılbaşı gününe denk gelen programın adı.

  şimdiden söz veremiyorum ama yılbaşına sanırım yayında gireceğim. bunu hem istiyorum hem de başka bir planım yok gibi görünüyor. en kötü ihtimalle eve gelen misafirlerin sesleri yayına çok fazla gider, sesim net duyulmaz. hepsi bu. hep birlikte tombala oynayıp eski yılbaşı şarkılarını (evet, böyle bir şey var) dinleyerek yeni yıla girebiliriz.

  perşembe günü kesinleştireceğim. eğer olur da yılbaşı gecesi yayında olursam, sizin de işiniz, gücünüz olmazsa, gelin dinlemeye. kesinleştiğinde yazarım gene bu başlıkta. dışarıdan çok işsiz, güçsüz gibi görünüyor olabilir bu fikir ama kim bilir; belki de yılbaşı planı yapmamış olanlara ilaç gibi gelecektir.
  #66793 lake of the hell | 2 yıl önce
   
 5. 5
  7 ocak pazar günkü yayını olamayan, bu perşembe ve pazar günkü yayınları da büyük ihtimalle olmayacak olan kulzos radyo programım.

  haber vereyim istedim.
  #68667 lake of the hell | 2 yıl önce
   
 6. 6
  bir süreliğine yayından kaldırılmıştır.

  üzerime atılan yaftalar, yapıştırılan etiketler canımı sıkarken, radyoda "selaam şapşikler" ikiyüzlülüğüne bürünemem. ya yayınlarda ağzıma geleni söyleyip yafta ve etiket sahiplerinin arkalarından konuşacağım (hayatımda hiç yapmadım bunu) ya da radyoyu bir süreliğine unutacağım. ikinci yöntem daha makul benim adıma. hazır ağzımı bozmamışken, böyle devam edeyim. hiç tanımadığım kimi art niyetli insanların "vur yanağına, diğerini çevirsin"cibaşı ben değilim. böyle görünüyormuşum belli ki. idrak yollarım açılana kadar yayın falan yapmayacağım. o kadar da empatik ve hümanik bir piç değilim, üzgünüm.

  1 hafta sona edit: şubat sonu ya da mart başına kadar perşembe ve pazar geceleri düzenli yayın olmayabilir. bunun tek nedeni de benim yayın yapmayacak olmamdır. haberiniz ola.
  #71942 lake of the hell | 2 yıl önce (  2 yıl önce)
   
 7. 7
  1 aylık aranın ardından, bu hafta sonu düzenli yayınlara tekrar başlayacak olmamla birlikte, 3 mart cumartesi akşamı yayında olacak program. haftaya ise, gene perşembe-pazar düzeniyle haftada 2 gün yayında olacak.

  bu cumartesi işiniz yoksa, evde oturup 2 kadehin belini kırma amacınız varsa, beni de kadehlerinize meze yapabilirsiniz. baştan sona hafifli ve türk sanat müziği ağırlıklı, oldukça damar bir yayın olacak. bu yayını perşembe değil de, cumartesi yapma nedenim de, evde tek başına hüzün komasına girmeye çalışanların elinden tutmak.

  keder stoklarınızı hazır etmenizi öneririm. cumartesi günü kulzos radyo'yu hep birlikte hüzne boğacağız.
  #78598 lake of the hell | 2 yıl önce
   
 8. 8
  başlamış bile

  www.kulsoz.com/...
  #80128 the fool | 2 yıl önce
   
 9. 9
  lake pek güzel çalıyor...
  #80651 the fool | 2 yıl önce
   
 10. 10
  Pomayi sevmemiştim ama dominik temiz çocuk engelli birde
  #80654 mahmut | 2 yıl önce
   
 11. 11
  başlamıştı
  #81488 the fool | 2 yıl önce
   
 12. 12
  (bkz: çalamadıklarım... )

  pazar akşamı dizisi anonsu gibi okuyunuz. *
  #86422 rollinfloyd | 2 yıl önce (  2 yıl önce)
   
 13. 13
  hasta olduğum için bu akşamki bölümü olmayacak radyo yayını. ilaçsız atlatmaya çalışacağım için pazar günkü yayın da olmaz büyük ihtimal.

  haber vereyim istedim.
  #95817 lake of the hell | 1 yıl önce
   
 14. 14
  başlamış.
  #100752 laedri | 1 yıl önce
   
 15. 15
  yine bir perşembe günü akşamı ve yine kulzos radyo'yu boş bırakmamış olan radyo yayını.
  #101322 kesret | 1 yıl önce (  1 yıl önce)
   
 16. 16
  perşembeyi pas geçmek zorunda kalmış, bugünkü yayınına zımba gibi geri dönmüş program.

  yapacak daha iyi bir işiniz yoksa, dinle meye de beklerim. gene, her zamanki gibi bam güm metal çalıyorum.
  #103207 lake of the hell | 1 yıl önce
   
 17. 17
  başlamış çoktan, geç de olsa yetiştim.

  tık
  #110466 the fool | 1 yıl önce
   
 18. 18
  başlamış bile.
  #110946 laedri | 1 yıl önce
   
 19. 19
  her zamanki yayın günleri olan perşembe ve pazar hariç, bilmem kaç aydır devam eden yayın hayatında (hey yavrum be!) 2. kere bugün, cumartesi günü yayında olacak program.

  daha önce yayını cumartesiye kaydırıp tsm yayını yapmıştım. bu sefer de, @laedri'nin isteğiyle, "metal meets classical music" temalı bir yayın yapacağım. aslında 1 hafta sonra bu yayını yapabilecektim. o kadar bekleyip de beklentiyi artırmanın gereksiz olduğunu düşündüm (ayrıca kasırgamsı şey de geliyor. kim bilir neler olacak). re-metalization adında bir albüm buldum. resimde de gördüğünüz gibi, 70 klasik müzik eserinin metal hali var içinde. şarkıların kaliteli ses çıkışına sahip hallerini bulmak için canım çıktı ama bir kısmını edinebildim. 1-2 saatlik bir liste olacak. genel olarak bu cover eserleri dinleyeceğiz, aralara da senfonik bi' şeyler sıkıştıracağım. 2 saati buluruz diye düşünüyorum.

  yapacak daha iyi bir işiniz yoksa, bugün, her zamanki gibi 21:00 civarı başlayacak yayını dinlemeye gelebilirsiniz. programın genel bi' mottosu olsaydı, şu olurdu herhalde: "türlü türlü garip temalarla hazırlanmış listeleri evinizin içine bodoslama fırlatıp atan program"
  #111064 lake of the hell | 1 yıl önce
   
 20. 20
  kısa süren aranın ardından (yayın yapmayalı sanırım 1 ya da 2 hafta oldu) düzenli akışına bu akşamla birlikte geri dönecek olan radyo programı.

  azıcık sert bir geri dönüş olacak. pek hoşlanmayabilirsiniz, şimdiden hatırlatmış olayım. her zamanki saati olan 21:00 civarında başlar, 2 saat kadar kafa sallarız. yapacak daha iyi bir işiniz yoksa ve eşlik etmek isterseniz, dinle meye beklerim.
  #114311 lake of the hell | 12 ay önce
   
 21. 21
  bugünkü yayında "hard 'n heavy" yapayım, '80'lerden günümüze heavy metal seçkileri çalayım istedim. listeyi birazdan hazırlamaya başlarım.

  yayın saati her zamanki gibi 21:00. yapacak daha iyi bir işiniz yoksa, dinle meye beklerim. bol müzik, az anonsla bugünü de yer, bitiririz birlikte.

  edit: tabii ki listeyi abarttım. büyük ihtimalle bundan sonra da "hard 'n heavy" temalı birkaç yayın olacak (75 şarkı 2-3 yayında anca biter herhalde). bolca cayırtılı şarkı dinleyeceğiz bugün. keyfiniz bozuksa, gelin bence. illa ki sizi heyecanlandıracak şarkılar da çıkacaktır listenin içinden.

  yayın sonu editi: 2 buçuk saatlik güzel bi' yayın oldu. dinleyen herkese çok teşekkür ederim. şarkı listesini paylaşımaya çalışırken bi' hata oldu, listeyi paylaşamıyorum. zaten sonraki yayınlarda da aynı listenin geri kalan şarkılarından devam edeceğim. haberiniz olsun.
  #114703 lake of the hell | 12 ay önce (  12 ay önce)
   
 22. 22
  bugünkü yayını hem annemin doğum günü hem de -sonrasında- alsancak'ta sürttüğüm için bu saate kalmış olan program.

  birazdan yayına gireyim de, vicdan azabını üzerimden atayım. uykum gelene kadar yayında olurum. geçen pazar günkü "hard 'n heavy" listesine devam edeceğim. 45 şarkı kadar kalmış olmalı, bir kısmını eritirim böylece. çok sert değil ama tamamen heavy çalacağım, haberiniz olsun. bana eşlik etmek isterseniz, buyrun gelin.

  edit: yayındayım.
  #115391 lake of the hell | 12 ay önce (  12 ay önce)
   
 23. 23
  bugünkü bölümünde, toplamını 70 küsur şarkıdan oluşturduğum "hard 'n heavy" listesinin dibini göreceğimiz program. yaklaşık 2 saat kadar bu liste bizi götürür. azıcık goy goy, azıcık da gıy gıyla bugünlük yayını da hidayete erdiririz.

  başlangıç: 21:00
  bitiş: odin kerim
  yayın sertliği: alışılageldik

  gelin, birlikte dinleyek, sohbet edek.
  #115576 lake of the hell | 11 ay önce
   
 24. 24
  1 haftalık dinlenmeden sonra bugün her zamanki gibi 21:00 civarında yayında olacak program.

  listeyi birazdan hazırlayacağım. bam güm metal de olur, sonlara doğru gıy gıy da olur. eski yayınların konseptine dönmüş oluruz böylece. dinlemek isterseniz gelin.
  #116637 lake of the hell | 11 ay önce
   
 25. 25
  "4 derece havada birkaç piiz içip eski arkadaşlarla sohbet edeceğim" diye kendimi hasta etmeyi başardığım için bugünkü yayını olamayacak program. pazar gününe kadar iyileşemezsem, hafta sonundaki yayını da yapamam büyük ihtimalle. 3 gün sonra duruma bakarız. özetle; hastalık sezonumu bile isteye açtığım için önümüzdeki birkaç yayını yapamayabilirim. iyileşeyim; telafi ederiz.

  haber vereyim istedim.
  #116952 lake of the hell | 11 ay önce