1. 1
  Ekim 2016'dan beri saadet partisi genel başkanı olan siyasetçi.

  Şu an fox tv'de ismail küçükkaya'nın konuğu.

  En son aynı fikirde olacağım insanlarla şu an benzer fikirleri taşımak ve ortak paydada birleşiyor olmak siyasetin, ülkenin geldiği trajik noktanın idrak edilmesi açısından çok önemli. Tartıştığımız, hakkında endişe duyduğumuz konular bu yüzyılın konusu değil ne yazık ki. Geldiğimiz nokta korkunç.

  #35314 petra von kant | 2 yıl önce
   
 2. 2
  pubg demiş, fortnite demiş, ping demiş, e-spor demiş... siyasi görüşleri ne olursa olsun muhalefetin ve adayların bu seçimlerdeki pr çalışmaları, nihayet gençlerle iletişim kurma çabaları ve kullanılan mizahın dozu beni keyiflendiriyor.

  üzgünüm temel dede ancak madımak olaylarını televizyondan izlemiş bir nesildenim ben...

  ‘’Gençler: Sömürülüyorsunuz. Sadece sizler değil bizler de sömürülüyoruz. Ben faiz ile sömürülüyoruz diyeyim, sizler üniversite mezunu olmanıza rağmen işsizliğe mahkum edilerek sömürüldüğünüzü anlayın. Ben ülkenin bütün gelirleri peşkeş çekiliyor diyeyim, sizler internet dağıtımı tekelini elinde tutan yandaşlar daha fazla kazansın diye ping'iniz yükselmesi olarak anlayın. Ben enflasyon bizi boğuyor, dolar artık durmuyor diyeyim. Sizler CS:GO'da açılan her kasa da fiyatların artması olarak anlayın. Ben çiftçinin aylarca beklediği günlerce çalıştığı alın terinin karşılığı olan ürünün desteklenmediğini söyleyeyim, sizler saatlerini verip hazırladığınız E-SPOR turnuvalarında devletin destek vermediğini anlayın.

  Gençler; Kim ne söylerse söylesin siz sadece doğru olanı anlayın ve doğru olanı yapın. Oyunlarda karakter çalmayın, takım arkadaşınızı satmayın, stratejiyi dışarı sızdırmayın. Sanalda fazla takılmayın. Biliyoruz gelecek sanalda ve biz sizin arkanızdayız. Artık oynamanın zamanı geçti, şimdi devir üretme zamanıdır. Zaman değiştirmenin zamanıdır. Gençler; bilgisayarınız pugb kaldırmıyor diye fortnite'a muhtaç olmayacağınız günler için… Haydi sandık başına, Saadet için oy kullanın ve değiştirin.’’

  kaynak
  #97357 the fool | 1 yıl önce
   
 3. 3
  malum olaylarından ötürü haz etmediğim politikacıdır kendisi. aziz nesin'i özlemle anan biz genç nesil, iran'dan çıkan fetvaları falan unutmadık hala. unutmadımaklımda

  bunun yanı sıra, geçenlerde babamla tartıştım aynı meseleyi. saadetin oyundan ne olur ki ? dedi bana. taban olarak hem mhp hem de akp ile aynı mantalitedeler. bir şeyler canlarını fena sıkmış olsa gerek. akp'nin bbp'yi sp yerine tercihi bunun sebeplerinden biri olabilir. gram samimi bulmadığım gibi, günahımı vermem. neyleyim, ittifaktalar.
  #97358 mangetsu | 1 yıl önce
   
 4. 4
  şimdilerde maalesef düşmanımın düşmanı dostumdur modunda olduğumuz için herkese bir şekilde şirin geliyor. yok bilgeymiş de yok bilmem neymiş de.

  kanmayın efendiler bunlara, bunlardan medet umup ittifak yapanların köküne kibrit suyu...ikinci ekmelettin vakası *... bunlardan gelecek hayır gelmesin daha iyi.

  bu akımın bu 5. partisi. geri kalan tüm partileri anayasal suç işleyerek kapandılar. bunlar değiştikleri için değil ellerine fırsat geçmedikleri için kapanmadılar. ellerine fırsat geçse ilk seni beni rahatsız ederler.

  neymiş, meclise girince 50 milletvekili çıkartcakmış da akp nin milletvekili sayısı düşecekmiş de, yok temel bey çok bilgeymiş de, çok bilgeyse kim 5yüz milyar istere katısın.
  #97393 11001 | 1 yıl önce (  1 yıl önce)
   
 5. 5
  genel anlamdaki düşünce yapısı dolayısıyla kendime hiç bir zaman yakın görmediğim biri.
  ancak bilinen olaylar dolayısıyla hakkında yürütülen fikirlerden bir çoğunun yanlış olduğunu ve o olaylarda bazı açılardan haksız şekilde asıl suçlu (sorumlu) görüldüğünü düşünüyorum.
  #97401 okuryazamaz | 1 yıl önce
   
 6. 6
  oğuzhan uğur ile yaptığı ropörtaj
  Sivas olayları, anayasa, laiklik, atatürk gibi pek çok konuda güzel sorular sorular sorulmuş. Ana akım medyada yer almayacak bir program. İlgilenenler göz atsın derim.

  Şahsi görüşüm; tutarlı konuşan, yapıcı muhalefet eden cesur bir politikacı olduğu yönünde ancak yetiştiği/temsil ettiği gelenek (her ne kadar ittifak ile birlikte birleştirici söylemler içerisine girse de) ülkeyi yönetmesini istememi engelliyor. Bunun yerine güçlü bir mecliste yer alması ve gelecekte de aynı tavırla muhalefette söz sahibi olması gerektiğini düşünüyorum.

  Tanım: fikir olarak uyuşmasak da seçim sürecindeki duruşu ve söylemleriyle takdirimi kazanmış politikacıdır.


  #97437 rstnpeace | 1 yıl önce
   
 7. 7
  malum iktidar partisinin başka bir versiyonudur. onlar iktidara gelirse, bugünki toplumun bir adım ileri gideceğini sanmıyorum. çünkü kendileri de gericidirler.
  #124822 bir basina | 6 ay önce