1. 1
  hala, neden bir türlü evrilip ulumadıklarını anlayamadığım kişilerden oluşan siyasi parti.
  #33301 no pasaran | 2 yıl önce
   
 2. 2
  "MHP'yi anlamak çok zor. Anlatmak daha zor. Yorumlamak ise imkansız"
  devlet bahçeli
  #36148 cnr16o3syd18o5eo9o3 | 2 yıl önce
   
 3. 3
  Kendi tabanini analiz edemeyip kendi seçmen kitlesinin savrularak yokolmasına sebep olan parti. Hadi Devlet Bahçeli yapamıyor artık halk olarak anlayabiliyoruz da etrafında yapma etme diyebilecek, yol gösterebilecek bir danışman da mı yok. Dokuz isiktan başka bir şey okunmuyor mu bu toplulukla anlam vermek zor, izlemesi komik.
  #36156 sevgiler | 2 yıl önce
   
 4. 4
  Seçimlerde kendi cumhurbaşkanı adayını çıkarmayarak akp'nin adayını destekleme kararı almış olan aşırı milliyetçi(!) parti.
  #97613 petra von kant | 9 ay önce - düzeltme: 9 ay önce
   
 5. 5
  7 haziran seçimlerinde, hiç bir koalisyonun içerisinde yer almayacağını bildirerek, akpnin saltanatına son verme fırsatını göz göre göre geri tepen siyasi parti. türkeşten sonra ne yazık ki asla kendi milliyetçi kimliğinde olamamıştır. türkiyenin en büyük genç yapılanmasına sahipler. o ülkü ocaklarındaki genç beyinleri değerlendirselerdi, çok başka bir yerdeydi türkiye. nato kafa, nato mermer : bestofbahceli
  #97624 mangetsu | 9 ay önce
   
 6. 6
  akp'yle ittifakları iyi bir mutualizm örneği. biri cumhurbaşkanlığı için diğer partinin oylarını kaptı. diğeri, taş atıp da kolu yorulmadan mecliste hatırı sayılır koltuk kaptı.
  bu mutual birleşme olmasaydı cumhurbaşkanlığı seçimi 2. tura kalabilirdi. ha kalsa ne olurdu? ikinci turda %55-60'la seçilirdi.
  bu mutual birleşme olmasaydı mhp meclise biraz zor girerdi.
  #98181 morgase | 9 ay önce
   
 7. 7
  Emeklilikte yaşa takılanlar önergesi görüşülsün diye evet oyu verirken önerge görüşüldükten sonra reddettiler. Açıklama da şu şehit kanlarıyla beslenen pkk ile aynı safta olamazlarmış. Ulan söz konusu milletvekili maaşı olunca nasıl kuzu kuzu oy veriyorsunuz. Bagajı açıyorsun stepne yok sanıyorsun ama bir bakıyorsun altta bölmede duruyor. Seçim vaadi diye bunu öne sürüyorlardı. Ha çıkmasın, eyt bekleyip bunlara oy verenler beter olsunlar. yine söylüyorum banane.
  #114220 al bu da benim nickim husnu | 5 ay önce - düzeltme: 5 ay önce
   
 8. 8
  Bu partiyi ciddiye alan ruh hastasıdır, hala var mı bunları ciddiye alan?

  Diğeri de akp zaten ama onlar bilinçli taşak geçmek amaçlı yapıyorlar.
   
 9. 9
  sağı solu belli olmaz ama sorsan tutarlı davranışlar içindeler. o inceyi, o derinde yatanı göremediğimiz için eleştirdiğimizi söylerler.
  #114270 sarjkablosu | 5 ay önce