1. 1
  tematik takılmak isteyen yazarlar için güzel bir seçenek. açıp kapatmak için

  www.kulzos.com/...
  #16 kulzos | 3 yıl önce
   
 2. 2
  sol frameyi meşgul etmemesi için yapılmış bir seçenek.
  #24 humanistmuallim | 3 yıl önce
   
 3. 3
  Bu modda yazılan yazılar başlık listesinde bir önceki günün yazılarının bitiminde çıkıyor yani şu akşam saatlerinde yazılan tematik yazı bugün saat 00.00'a iteleniyor.
  #1089 İyi adamdim ben | 3 yıl önce
   
 4. 4
  Sözlüğün şu erken evresinde çok da lazım değil. Ne zaman sol sütun hızla akar, oradan takip etmesi güç gündemler, muhabbetler çıkar, o zaman randıman verir.

  Şu aşamada yazan açıktan yazsın, kim neye takmış görelim tanıyalım.

  Elbette herkesin popisi kendine.
  #1184 son kurtadam | 3 yıl önce
   
 5. 5
  açtıkları başlıklar sol cenahta görünmeyenler çok yüksek ihtimalle kendilerini bu modda unutmuşlardır.
  #4726 larden loughness | 3 yıl önce
   
 6. 6
  açıp kapamak için her seferinde yeni sekme açıp profilime gidip gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra kaydet tuşuna bastığım özelliktir, bazen unutulur.

  asıl girilen girdinin tamamlayıcı, gizli ve açık bakınızlarını doldurmak için kullanılması da hoş olur fikrimce, ileride kendisini girdi gönderme menüsünün yanındaki gönder butonunun hemen solunda görmek dileğiyle.
  #5290 xeun | 3 yıl önce
   
 7. 7
  Artık yeri geldiğinde kullanmanın yeri gelmiştir.

  Kullan, kullandırt.
  #49820 son kurtadam | 2 yıl önce
   
 8. 8
  hem empati yeteneğini geliştiren (malum, herkeste yok bu) hem çığ gibi akarak girdi girmeyi nazikçe perde arkasına alan hem de sözlüğe kısa süreler içinde ilmek ilmek girdi işlemek isteyenlerin zevkini budama amacı taşımayan sözlük özelliği.

  sözlüğe yeni katılmış yazarlar sıklıkla bu özelliği unutuyor. belki de birkaç gün sonra unutup bir daha girmeyebileceği kulzos'un sol tarafının birbirleriyle alakasız, bilgi verme gayesinden çok, ego mastürbasyonu yapmaya yarayan girdilerle dolup taşmasının olumlu bir şey olduğunu düşünüyorlar. sol frame akmıyor ile nitelikli girdi sayısının artması arasında mantıklı bir bağlantı kurmak gerekiyor bence. alfabenin her harfine başlık açıp sol tarafın akmasını sağlamak(!) da, bilgi birikiminin satırlarca akıtılmasından büyük zevk alınan başlıklara girdi girmek de mümkün.

  kulzos hepimizinse, empati yapabilmek de hepimizin olsun.
  #108103 lake of the hell | 1 yıl önce
   
 9. 9
  var böyle bir şey. çok işe yarayan bir girdi özelliği.
  #149842 olabilir | 3 ay önce
   
 10. 10
  Aynı konuda art arda başlıklar açanların tercih etmesi gerektiği madde 18 ile kurala da bağlanmış özellik.

  Protesto amacıyla protesto edilen eylemi sergilemek başlığında bahsi geçen abesle iştigal eden ergen yazarlarımız da bundan muaf değildir.