1. 1
  alex ferguson 'un elinden kayıp giden bir dünya yıldızıdır. man utd 'dan juventus 'a beleşe gitmiş, juventus'tan man utd'e dünyanın en pahalı oyuncusu ünvanıyla geri dönmüş fransız oyuncu.
  #30832 cnr16o3syd18o5eo9o3 | 2 yıl önce
   
 2. 2
  olayının ne olduğunu, ne yaptığını anlayamadığım futbolcular listesinin ilk sırasında yer alıyor. yıllardır denk geldikçe izliyorum. ya benim izlediğim maçlarda hiçbir şey yapmıyor ya da abartılmış bir futbolcu.
  #118455 blackmamba | 6 ay önce
   
 3. 3
  takım lideri değil, saha içi lider değil, saf yetenek değil, sağlam irade sahibi değil, o değil bu değil. ne bokum olduğunu neden bu kadar şişirildiğini hala anlayabilmiş değilim.

  saçma sapan top kayıpları yapan, kaybettiği topun peşinden koşmayan, top kaybettikten sonra demoralize olan bir adam. man utd'da oynanan futboldan memnun olmadığını, sahaya yüzde yüzünü vermediğini görmemek mümkün değil. yer yer sahada yürüyor, ara ara yapabileceği müdahaleleri bile yapmıyor.

  juventus'ta muhtemelen üçlü orta sahada işleyen bir takımın, önemsiz rakiplere karşı önemli bir parçası oldu. futbolun çok daha hızlı oynandığı ingiltere'de ise rahat oynayamıyor belkide. fransa milli takımındaki performansı hakkında en ufak bir fikrim yok ama izlediğim man utd takımında kesinlikle adının büyüklüğüyle doğru orantılı bir performansı yok. ortalamanın üstünde ama kesinlikle maç kazandıracak hamlelerin oyuncusu olarak görünmüyor, hatta maç kaybettirecek anları var oyun içinde.

  kısacası şu an için man utd takımında balonun önde gideni bana kalırsa, tabi transferinde kopan yaygaraya ve kendisine ödenen paraya bakacak olursak.
  #118457 cnr16o3syd18o5eo9o3 | 6 ay önce (  6 ay önce)
   
 4. 4
  Bugün 5-1 biten cardiff maçında man utd'ın attığı bütün gollerde payı olması, tam performans göstermeyerek mourinho'nun gidişinde nasıl bir rol oynadığını göstermiştir bana kalırsa. Ha cardiff kötü takım, bugün de ekstra kötüydüler ama gene de pogba'nın isteyince oyuna ve skora etki edebildiğini göstermiş oldular.

  Oyununuz ne kadar büyük Olursa olsun pogba gibi teknik direktörünü kovdurmak için takımı baltalayan adamlar hep karaktersiz olarak hatırlanacak; pogba gibi, hazard gibi.

  Twitter'ın, man utd'a transferinden sonra emoji yaptığı topçulardan birisidir bu arada. Bir diğeri de podolski'ydi.
   
 5. 5
  Mou gittikten sonra ikişer ikişer golleri sıralıyor şerefsiz. Huddersfield maçını izlemedim ama cardiff resmen hiç bir direnç göstermemişti iki hafta önce man utd karşısında. Gösterememiş değil, göstermemişti. Bugün de bournemouth çok önde ve açık bir oyun oynuyor ve iki tane gol buldu pogba bu maçta. Lakin bu arkadaş özellikle ikinci golde resmen 30 metre depar attı ceza sahası içine topa vururum diye. Bu performans tamamen mou'nun gitmesiyle gelen bir iştahın sonucu bence. Evet, son 3 maçta görece kolay rakiplere karşı oynuyor man utd ama Kesinlikle mou varken bilinçli olarak tam performansını vermediğine emin oldum ben bu adamın.
  #120714 cnr16o3syd18o5eo9o3 | 5 ay önce (  5 ay önce)