1. 1
  alex ferguson 'un elinden kayıp giden bir dünya yıldızıdır. man utd 'dan juventus 'a beleşe gitmiş, juventus'tan man utd'e dünyanın en pahalı oyuncusu ünvanıyla geri dönmüş fransız oyuncu.
  #30832 bhzxlkdt | 2 yıl önce
   
 2. 2
  olayının ne olduğunu, ne yaptığını anlayamadığım futbolcular listesinin ilk sırasında yer alıyor. yıllardır denk geldikçe izliyorum. ya benim izlediğim maçlarda hiçbir şey yapmıyor ya da abartılmış bir futbolcu.
  #118455 blackmamba | 2 hafta önce
   
 3. 3
  takım lideri değil, saha içi lider değil, saf yetenek değil, sağlam irade sahibi değil, o değil bu değil. ne bokum olduğunu neden bu kadar şişirildiğini hala anlayabilmiş değilim.

  saçma sapan top kayıpları yapan, kaybettiği topun peşinden koşmayan, top kaybettikten sonra demoralize olan bir adam. man utd'da oynanan futboldan memnun olmadığını, sahaya yüzde yüzünü vermediğini görmemek mümkün değil. yer yer sahada yürüyor, ara ara yapabileceği müdahaleleri bile yapmıyor.

  juventus'ta muhtemelen üçlü orta sahada işleyen bir takımın, önemsiz rakiplere karşı önemli bir parçası oldu. futbolun çok daha hızlı oynandığı ingiltere'de ise rahat oynayamıyor belkide. fransa milli takımındaki performansı hakkında en ufak bir fikrim yok ama izlediğim man utd takımında kesinlikle adının büyüklüğüyle doğru orantılı bir performansı yok. ortalamanın üstünde ama kesinlikle maç kazandıracak hamlelerin oyuncusu olarak görünmüyor, hatta maç kaybettirecek anları var oyun içinde.

  kısacası şu an için man utd takımında balonun önde gideni bana kalırsa, tabi transferinde kopan yaygaraya ve kendisine ödenen paraya bakacak olursak.
  #118457 bhzxlkdt | 2 hafta önce - düzeltme: 2 hafta önce