1. 1
  Birader bi ateşini alabilir miyim? Trip yahut sopa yemezseniz %100 çalışıyor denenmiştir. Başaramayan yanlış kullanmıştır.
  İşletim sistemi ne senin? win 7'de çalışıyordu çünkü.

  Ya da;
  Şimdi abicim kadınlar çiçek değil mi? E günübirlik suyunu verirsen zaten zamanla açılır o. Denk getirirsen kıza açılmış olursun.
  Olmazsa crack deneyeceksin artık. Yapacak bir şey yok.

  romantique
  Sevince, sevince
  Sevince durma durma koş ardından
  Zaman yoktur git aşkı iste ondan
  Sevince tüm insanlar bir başka
  Durma dostum sen de yer ver aşka
  Sevmek bilki doğmaktır yeni baştan
  Aşık oldum galiba yavaştan

  Erkin baba söylemiş, daha ne diyeyim üstüne?

  Cem karaca'nın (bkz: delikanlı sevdası) gibi yanlış bi şarkı sözü denemeyin.
  Barış manço'nun(bkz: lambaya püf de) şarkısı da tutabilir, bi dene. Deneyen yazsın yoruma.
   
 2. 2
  Teori falan yok direk söyle.
  #25677 Sabbracadabra | 2 yıl önce
   
 3. 3
  yine bir yaşanmışlıktan hareket edelim:
  üniversite zamanları...heyecan dorukta... okula gitmeden önce internet üzerinden iki kişi ile tanışmıştım. biri kız,diğeri erkek. üçümüz de aynı sınıftaydık. anlaşmıştık ,sözleşmiştik, hiç kopmayacaktık.(en başta zaten hep öyle oluyor.) okulun bulunduğu şehre gittiğimde (erkeğe brütüs diyorum.) ilk olarak brütüsle yüz yüze görüştük. sonra da diğeriyle tanıştım. en başta her şey çok iyiydi. birlikte vakit geçiriyorduk. planlar,programlar. bizim arkadaş ortamı git gide büyüdü. ama ben brütüsle daha iyiydim. bir gün brütüs bana gruptaki diğer arkadaştan hoşlandığını söyledi. "ben şimdi ne yapayım bbo?" dedi. ben de hazır olduğunda yüzüne direkt söyle dedim. brütüs ne zaman açıldı, ne dedi bilmiyorum. arada kaynayan ben oldum galiba .olayın sonunda, kız arkadaş benimle konuşmadı.( neymiş efendim biz arkadaşmışız, öyle şey olur muymuş hiç. işin bu kadar kötü sonuçlanacağını nereden bileyim. aşk bu işte ; her yere konuyor.) ben,duygular haddini aştığında her şeyin etekten dökülmesi taraftarı biri olarak doğruyu yaptığımı düşündüm. hazin sonla karşılaşan brütüs, istifini bozmadan diğer kızlara yazdı. bir dönem geldi artık birbirimize de selam vermez duruma geldik diye hikaye devam eder.

  velhasılı kelam, adımları sağlam atmanın bir hayli önemli olduğu durumdur.
  #25695 buyukbaskanoley | 2 yıl önce
   
 4. 4
  Şöyle bir senaryo olabilir belki. E (erkek) k (kadın)

  E kadının gözlerinin içine bakarak ;
  - nazım'ın, turgut uyar'ın, attila ilhan'nın vs. Hangi duygu ve düşünceler içinde o şiirleri yazdıklarını anlamaya başladım galiba. K yüzünde hafif bir tebessüm ile sorar ;
  + nasıl yani?
  - ne nasıl?
  + nasıl duygular içinde yazmışlar anlatsana
  - olmaz, üstadların sırrını öylece söyleyemem
  + bir şey söyledin devamını getirde insanı merakta bırakmasana. E tekrar k'nın gözlerine bakar ama bu sefer yüzünde tebessüm de vardır ve der ki ;
  - vakti gelince söylerim ya da sen kendin anlarsın. K'nın aklında belli başlı düşünceler oluşmaya başlamıştır ve e'nin kendisini sevdiğinden şüphelenmiştir. Gel zaman git zaman e bu imaları daha çok yapmaya başladı ve en sonunda k emin oldu e'nin sevgisinden. Kendisi de e yi sevmeye başladı ve o da imalarda bulundu. E anladı k 'nın sevgisini ve en sonunda bir teklif olmadan sevgili oldular.

  Velhasıl bence peyder peyder böyle imalarda bulunarak açılacaksın ki bir anda açıldığında alabileceğin hayır yanıtının ekstra zararını görmeyesin.

  Not : yalnız ben bu ilk imayı kullanırım güzel gelmiş aklıma hee :))
  #25707 biri beni silksin | 2 yıl önce
   
 5. 5
  pratikte genelde elde patlayan teorilerdir. bir insanın teoriği ne denli kuvvetli olursa olsun, pratik daha farklı bir hadise çünkü.

  geliştirilen teoriler kişiyi konuyla ilgili mektepli yapıyor bana göre. ama zaten olayın kalbinden çıkıp gelen alaylılar var ki, kızı kapıp gidiyor şerefsiz tospaalar.

  ben de misal üniversite çağlarında teorik olarak bu konuda çok başarılıydım. ne planlar, ne taktikler, neler neler. ama alaylı olmadığımdan pratiğim oldukça zayıftı. buna rağmen hoşlandığım kız ile konuşmaya karar verdiğimde konuşmanın kayabileceği tüm yönlerdeki olası ihtimallerin hepsini hesaplamış ve muhteşem bir plan yapmıştım. elbette "merhaba", "merhaba" seansının akabinde "dişinde yeşil bir şey var" cümlesinin geleceği öngördüğüm ihtimallerin hiç birinde yoktu.

  demem o ki, teori hikaye, pratik şahane.
  #25708 larden loughness | 2 yıl önce
   
 6. 6
  taktik maktik yok bam bam bam.
  #25730 vedder ne der | 2 yıl önce
   
 7. 7
  seri bir şekilde kulaç atmak.

  yalnız benden uyarması, fazla açılmayın akıntıya kapılırsınız maazallah gb
   
 8. 8
  (bkz: seviyorsan git konuş bence)
  #38584 morgase | 2 yıl önce