1. 1
  brad pitt'i son derece çekici buluyorum.

  bu nasıl bir itiraf ki diyenler için not: heteroseksüel bir erkeğim.
  #357 larden loughness | 2 yıl önce
   
 2. 2
  Kravat bağlamayı bilmiyorum.

  Zaten bütün kravatlarım da paçavra gibi, temizlik bezinden hallice.

  Kravat takmam gereken bir durum olursa çok geriliyorum.

  Lanet olsun!!
  #361 Keltox | 2 yıl önce
   
 3. 3
  başka sözlüklerde farklı bir nickle meta sözlük yönetimine (bir kısmı şimdi kulsoz yönetimi) bayağı bir sallamıştım. şimdi burdayım nedense.
  #364 merethum lauxe soipas | 2 yıl önce
   
 4. 4
  Bu sefer her yerdeki nick yerine farklı nick aldım ohh miss.
  #375 Kediannesi | 2 yıl önce
   
 5. 5
  meta sözlük bünyesinde iken kendimi; köyden kente lise okumaya gelmiş bir parasız yatılı gibi hissediyordum.
  ötekiydim sanki.

  #470 barayyulun | 2 yıl önce
   
 6. 6
  Bu sabah bir kadın gördüm ve çok güzeldi ya la. Yüzünde hafif umursamaz ve yağmur cileştirdiginden olsa gerek, hırslı bir ifadeyle, emin adımlarla yürüyordu karşı kaldırımda. Saçlarının neredeyse üç numara oluşu güzel yüzünü daha da açığa çıkarmıştı. Ayaklarında siyah asker botları, bacaklarında ince çorap, üzerinde geniş kalçalarını sarmış siyah bir elbise vardı. Vay babam ya. Anlamaya çalıştım ancak başaramadım; biliyorum. Yine de anlatmam lazımdı. Çünkü uzun zamandan beri kimseye böyle kapılmadım. Aura falan... Neredeyse yolumu değiştirip onla konuşmak için peşinden gidecektim. Sonra milletin işi gücü var lan dedim kendime ve ağır aksak yoluma devam ettim. (Kimse şimdi milletin işi gücü olduğu aklına gelmese konuşmaya gidecektin ve rahatsız edecektin demesin. :) )
  Hiç tanımadan kapılmak böyle bir şeymiş demek.
  #713 Monovas | 2 yıl önce
   
 7. 7
  Aslında gerek duymadığım insanlarla muhatap oluyorum ve bu muhatap olma olayını öyle iyi yapıyorum ki onları çok severcesine yani.
  #1028 Kediannesi | 2 yıl önce
   
 8. 8
  bazen paranoyak olduğumdan şüpheleniyorum ama asla emin olamıyorum.
  #1135 Keltox | 2 yıl önce
   
 9. 9
  Geçen arkadaşım iyi şeylere şükretmiyoruz dedi sonra düşündüm başıma gelen iyi şeyleri düşündüm beş parmağımı geçmedi sayabilirim; ailem, kedim ve bir adet beni hiç yalnız bırakmayan dostum. Ama bazen yetmiyor biliyor musunuz hani onların sevgisi apayrı elbet onlar beni severken kimse bana bir şey yapamaz gibi ama insan birini istiyor böyle onu çok sevecek birini tabi öyle bu zamanda öyle yürek pek olmadığı için zorlamıyorumda çabalamıyorumda günleri sayıyorum bu gidişle 6yıl sonra umduğum şey gerçekleşir.
  #1155 Kediannesi | 2 yıl önce
   
 10. 10
  birisinin köprücük kemiğini kırdım,birsinin dudağını patlattım,birisininde kolunu çıkarttım.
  şiddet şiddeti doğurur.
  #1158 abdominalmuscles | 2 yıl önce
   
 11. 11
  Allah affetsin dicemde inanmıyorumda ama Apartta herkesin internet bağlantısını kesip kendim rahatça dolaşıyorum.
  #1165 Kediannesi | 2 yıl önce
   
 12. 12
  ulan yıllardır yazıyorum ilk defa ilk on girdi için beş gündür düşünüyorum. performans düşüklüğü net.
  #1197 pale | 2 yıl önce
   
 13. 13
  Meta sözlükte olduğu gibi kulzos'ta da sözlük içi tartışma olsa da okusam dediğim çok oldu. Sebebi ise tartışma adabının çok iyi olması. Ne de güzel seviyeli seviyeli tartışıyorsunuz ulen, yeminle imreniyorum size.

  Ben yapamıyorum o şeyi. Pasif agresifim. Susup susup bir anda patlıyorum be. Benle bir şey tartışılmaz bak, onu söyleyeyim.
  #1378 Monovas | 2 yıl önce
   
 14. 14
  beni babamdan çok seven abimden çok değer veren bi adamla birlikteyim mesafeler bizi bitirdi. yapamadım.
  ve onu onunla yaşadığımız konuştuğumuz her şeyi hala konuşuyor olsak da çok özlüyorum.

  ve sanmıyorum bir daha böyle sevilebileceğimi böyle huzur bulabileceğimi.

  canımız sağ olsun.

  bi sigara da eskişehir-ankara yoluna yakılsın.
  #1760 kedi kara | 2 yıl önce
   
 15. 15
  detaylar üzerinde fazlaca düşünmekten kendimi alamam. bu durum bana farkındalık sağlasa da sosyal hayatta olumsuz geri dönüşlere sebep olmakta.
  #1802 mzhpsz | 2 yıl önce
   
 16. 16
  İnsanlarla olan ilişkilerimde aynı hataları tekrar tekrar yapmaktan çekinmiyorum. Hakkında kötü düşünürken bir anda iyi düşünmeye başladığım birinin gerçek yüzünü kendime hatırlatmam gerek çünkü. Kötü olmaları bir burukluk yaratsa bile yalanlarla mutlu olacağıma gerçekler içimi burksun. Gerçekleri severim, onlara sarılıyorum sıkı sıkı. Unutmamam ve hatırlamam lazım hep.
  #2017 iflaholmazmetalci | 2 yıl önce
   
 17. 17
  iki kızı da oğuza aşık ali rıza bey gibi hissediyorum kendimi. öldürmeyen kalp krizleriyle felç geçirmeyi bekliyor gibiyim.
  #2729 ruzgar gibi gecti | 2 yıl önce
   
 18. 18
  Sözlük bünyesine tekrar dahil olsam mı olmasam mı derken bir heves başlık açayım gerisi gelir dedim. Meğer burada çömezler başlık açamıyormuş. İstediğim kategoriyi de bulamadım. Napayım şimdi, hevesim mi kırılsın?
  #2905 zeze | 2 yıl önce
   
 19. 19
  minibüsten inmeyi beceremiyorum. vallahi bak. kaç yaşına geldim, hala mülakata çıkmış ortaokul öğrencisi gibi heyecan yapıyorum ineceğim yere yaklaştığımda. "müsait bir yerde inebilir miyim?" yerine "münasip bir yer" mi demedim, "sabit bir yer" mi demedim, kuş gibi ötmedim mi, daha neler neler.

  en çok davudi bir sesle "sağda bırak!!" diyen abilere ablalara özeniyorum. onlar sağda dediğinde yolcular bile frene basıp direksiyonu kırıyorlar. o derece etkili.

  çözüm olarak araba aldım kredi mredi, binmiyorum minibüse mecbur kalmadıkça. zaten ömrüm boyu istediğim yerde inebilmiş değilim.
  #3213 larden loughness | 2 yıl önce
   
 20. 20
  Kaybettim.
  #3463 Monovas | 2 yıl önce
   
 21. 21
  Biseksüelim.
  Bunu epey erken keşfettim.
  Hiç biseksüel bir erkekle birlikte olmadım.
  Hiç kadın sevgilim olmadı.

  Woody allen 'ın da dediği gibi "bisexuality immediately doubles your chances for a date on saturday night."

  1 yıl sonra güncelleme: düşünüyorum o zaman ne oldu da bu kadar gaza gelmişim, şansım fazla sanmalar.. Murphy yanlız bırakmıyor. Madem itiraf başlığındayız işler sanıldığı gibi yürümüyor.
  "Ellerim bomboş yüreğimde bir sızı."
  #3475 succubus | 2 yıl önce - düzeltme: 1 yıl önce
   
 22. 22
  Nick değiştirip eski nickimi almaya çalıştım alamadım mutsuzum sözlük ayrıca yarın 2 tane sınavım var.
  #4164 Kediannesi | 2 yıl önce
   
 23. 23
  Itiraf ediyorum biraz kin kusmaya geldim . Belki birazdan daha çok. Bir insan hayatında bazı şeyleri sever bazılarıni sevmez bazilarina aşık olur . Iste benim askim basketboldu lakin üniversiteye gidene kadar . Ben bu spora yillarimi verdim koskoca 7 yıl dile kolay geliyor. Antalyada yasiyordum . Bilen arkadaslar varsa ortam güzeldir ortam yapmak da kolaydir. Yasitlarim cafelere barlara giderken kız peşinde koşarken ben okulun spor salonuna gizlice girer sabahlara kadar oynarim gude 7 saat 8 saat usenmezdim sıkılmazdım oynardim. Hala cok seviyorum ama anlasarak ayrilmis sevgililer gibiyiz ne eskisi gibi olabilir ne bir arada olabiliyoruz . Tek sebebi ulkemin eğitim sistemi. Sistemde sporcu yetistirmek diye bir sey yok . Herkes muhendis herkes doktor olmali sanatci sporcu bunlar kimin isine yarar. Sokayi sporcusuna sanatçısına der gibi egitim veriyorlar . Basketbola vedam üniversiteye gittigim yilda oldu . Okul takiminin kocuna gittim adam gozlerime bakmadi bile konusamadim kelimeler agzimda kaldi utanmasa kapiyi gostericekti . Neden ? Torpilim yoktu hic olmadi da denemedi bile hayat cok enteresan oysaki sehrin en iyilerindendim nereye kadarmış... suan hala burnumda kokar basketbol . Bazen nba spikeri gibi bagiririm yollarda 3luk atarim . Hayat cok garip neyi sevdiysek elimizden aldilar...
  #4168 hyymhyym | 2 yıl önce
   
 24. 24
  Erkekler için fetiş ürünleri satılan sitelerde geziniyorum. Baktığınız ürünü bir kişi daha inceliyor diye bir not çıktı ikidir. Aklım takılı kaldı kadın mı erkek mi bakıyor? Nasıl kullanacak. Sadece varlığını bildiğim biri aklımı fantastik yerlere götürüyor.

  Bu arada femdomları düşünüp erkekler üzerinde kullanacak malzeme yapan az yer var. Ah bu ataerkil toplum yok mu..

  1 yıl sonra güncelleme: hala ürünlere bakıyorum, sonra kapatıyorum. Benden domina olmaz en azından birlikte olduklarıma olmadı.. O, bir ruh yani bir parça giysi ile olmuyor tabii.. Biraz da etki - tepki ilişkisi var. Belki şimdiye kadar tamamlayıcı eş denk gelmedi. Yazdığım zaman motivasyonum neydi hatırlamıyorum. Şimdikinden renkliymişim.
  #4502 succubus | 2 yıl önce - düzeltme: 1 yıl önce
   
 25. 25
  güzel memeli kadınların memelerine başımı koyup, o memelerin kokusunu içime çeke çeke uyumak istiyorum.
  #4503 thedirector | 2 yıl önce