1. 1
  modlardan bir çizgi aracılığıynan ayrıldığımız yer.

  aşgolsun yani. niye bizimle aynı masaya oturmuyorsunuz olm, tuvalet kapısına "yazarlar giremez, modlar içindir" yazın tam olsun. adeta bir kast sistemi cık cık cık.
  #281 tepelerin kocakarisi | 3 yıl önce
   
 2. 2
  çevrim içi yazarların göründüğü bir çeşit kulzos sekmesi.
  #299 no pasaran | 3 yıl önce
   
 3. 3
  ileride çok canlar yakacak özelliktir.

  mesajlaştığımız yazardan olsun, manita adayından olsun yiyeceğimiz tribin haddi hesabı olmayacaktır. gerek "hmm onlinesın ama cevap vermedin, nyse sn mşglsn glba .s.s" lar olsun, "bana yatacağını söylemiştin ama gece online olmuşsun?"lar... çok yuvalar yıkacak benden söylemesi.

  "ehehe browser açık kalmış yeaa" ile "kuzenim girmiş" seçenekleri bence bizi kurtaramaz. "offline görün" gibi seçenek olsa daha iyi olur sanırsam.
  #306 tepelerin kocakarisi | 3 yıl önce
   
 4. 4
  ihtiyacı olan yazarlar kristal berraklığında kabak gibi ortada duran modlara ulaşabilsin diye modlarla yazarlar arasında çizgi barındıran liste.

  eskiden ismi online yazarlar idi bir de.
  #308 larden loughness | 3 yıl önce
   
 5. 5
  5 dakika önce sözlükten ayrılmış yazarları da çevrim içi gösterir. yani bir yazara "çevrim içi görünüyorsun ama cevap vermiyorsun ey tipini sevdiğim!" şeklinde atarlanmayınız. söz konusu kişi teeee 5 dakika önce çıkmış olabilir. 6 dakika önce çıktıysa zaten görünmez.
  #14432 larden loughness | 2 yıl önce
   
 6. 6
  Kaldırılmasını yada çevrimdışı görün seçeneğinin gelmesini tavsiye ettiğim durum göstergesidir. Whatsapp'ın çevrimiçi ve son görülme sürelerinin insanların başına açtığı dertler ortada. Bir de başımıza bu çıkmasın.

  Yani belki ben herkesten gizli sözlükte takılmak istiyorum ama bunun önüne geçiliyor malesef kaldı ki bu benim en doğal hakkım diye düşünüyorum. Bir de son aktivite zamanı varki... Onun komple kaldırılması taraftarıyım.

  Duyun sesimi eyyy modlar.
  #16099 biri beni silksin | 2 yıl önce
   
 7. 7
  Yeni yıla girerken dışarıda çılgınlar gibi içip eğlenmeyen insanlar. Yalnız değilsiniz / değilim. Ha şuanda evde home alone'um fakat sizlerin varlığı ile bunu aşıyorum eksik olmayın.
  #17079 biri beni silksin | 2 yıl önce
   
 8. 8
  Sinsi sinsi izlemeye olanak tanımayan vıdıvıdı. Hayır kimliğimi bildirmeden bakçam ben belkim? Tamam biliyorum misafir adı altında ismim gözükmeden bakabiliyorum. Ama ben öyle dış kapının eski eşyalar ver mandal al'cısı gibi bakmak istemiyorum. Daha böylesi bi şeylen.
   
 9. 9
  an itibarı ile 8-10 kişi. ama içlerinde sadece ben girdi yazıyorum. beni dışlayıp kendi aralarında eğlendiklerini düşünüyorum.

  alacağınız olsun!
  #21803 larden loughness | 2 yıl önce
   
 10. 10
  bir karanlık tema kullanıcısı olarak; modlar ve yazarlar arasındaki çizgiyi görebilmek için kalp gözüyle bakmam gerekiyor sanırım.
  kim mod kim diil biliyorum neysekim..
  #35987 morgase | 2 yıl önce
   
 11. 11
  yaşayıp yaşamadıklarını merak ettiğim topluluk. zira yaprak kımıldamıyor sayın seyirciler...
  #36017 idealistkuzu | 2 yıl önce
   
 12. 12
  Bazen ulan 14-15 yazar var solda aktivite yok.
  Herkes mi birbiriyle mesajlaşıyor acaba? Dediğim yer.
   
 13. 13
  Daha önce 28 yazar görmüştüm o listede, bugün de aynı sayıyı gördüm, Ziyaretçiler hariç (anan hariç gibi oldu birden). Merak ediyorum daha fazlasını ne zaman göreceğim. Dhw zamanları geldi aklıma, aynı geyik orada da vardı kısa bir süre. Sonra top rakama ulaşıldı, unutuldu gitti falan...
  #71864 cnr16o3syd18o5eo9o3 | 1 yıl önce
   
 14. 14
  sesi soluğu çıkmayan 30 kişi var an itibariyle, ne yaptıkları merak edilen yazarlardır.
  #71885 kurtlarladans | 1 yıl önce
   
 15. 15
  ilk defa tek başıma bulunuyorum bu listede şu an. oha resmen kalkıp etrafı kurcalayasım var.
  #84195 fildirbas | 1 yıl önce
   
 16. 16
  an itibariyle yalnızca ben varım. bir de çevrimdışı takılan bir yazar. gecenin geç saatlerinde oluyor da gündüzün orta vakti niye kimse yok.
  #121259 laedri | 4 ay önce
   
 17. 17
  Sol tarafta girdilerini görmediğimde ne yaptıklarını merak ettiğim yazarlar. Bakıyorum son aktiflik birkaç saniye önce falan. Bakıyorum diğeri de öyle. Allah allah diyorum, ne yapıyorlar acaba? Belki onlar da diğerlerinin ne yaptığını düşünüyordur diyorum sonra. *
  #136185 pretending | 3 hafta önce
   
 18. 18
  düğünde falan "oturmaya mı geldik?" sorusuna "aynen öyle!" diye cevap veren kişilerdir.
  #136186 larden loughness | 3 hafta önce
   
 19. 19
  sürekli içinde aktif bir şekilde olunması gereken liste.
  #139601 iskiski | 4 gün önce