1. 777
  kimsenin söylemeye tenezzül etmediği ya da söyleyecek kadar umursamadığı o gerçeği bir kadın söyledi. söylediği için kızmadım. düşüncesini paylaştığı için teşekkür ettim aksine. en azından nerede iyi, nerede kötü olduğumu bilmek işleri biraz olsun kolaylaştırır. "çok kötü sevişiyorsun. tecrübesiz olduğun gibi de berbatsın" dedi.

  şimdiye yaşadığım sıkıntıların asıl kaynağı buymuş demek. yıllardır aradığım yanıtı ne kadar sonra buluyorum. bunu demesiyle birlikte yönlendirmeleriyle beraber öğretmesini de isterdim ancak saçmalık olurdu. daha da kendimi rezil etmiş olurdum. teşekkür dileklerimi söyledikten sonra gittim. ne kadar bastırmaya çalışırsak çalışalım hayatın sürekliliğinde sağlıklı bir iletişim kurabilmek için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlamış bulunmaktayım.

  ve hayatımda ilk kez, -bunu çok sonra söyledi bana. kendisi söyleyene kadar asla yaşını tahmin etmemiştim çünkü oldukça genç gösteriyordu- 47 yaşında bir kadınla seviştim. farklı bir deneyimdi. şuan ne yapıyor ne ediyor bilmiyorum ancak eminim o da diğer kadın gibi düşündüğüne ve güldüğüne eminim.

  içimde örülen duvar gittikçe yükseliyor. bunu nasıl aşacağımı bilmemekle beraber sıkıntılı bir hale büründüm. korkularım çoğaldı. tedirginliğim de.
  #92502 pia | 8 ay önce
   
 2. tümünü göster
  son kurtadam :
 1. Nice hetoroseksüel erkek bile bu kadar gerilirken seninki gene iyi bence.
  *27956 | 8 ay önce
   
 2. pia :
 3. aslında her iki taraf için de gerginlik oluyor. kadın için de geçerli erkek için de geçerli. sadece yönelim adı farklı. oysa yaşanılanlar, edinilen tecrübeler hep benzerlik gösteriyor. kadının bu şekilde açık ve dürüst olması iyiydi. diğer türlüsü insanın içinde ağrı bırakıyor. uğraş dur onunla. ne kadar iyi ne kadar kötü bilemem ancak üzerimde büyük etki bıraktığını söyleyebilirim. yıkılmadım ama italik duruyorum :(
  *27957 | 8 ay önce
   
 4. pia :
 5. kesinlikle kişiseldir. subjektif bir yorum ya da eleştiri üzerinden genellemeler yaparak, diğer durumlarda akışına etki etmesini sağlamak ya da sağlamamak ne derece doğrudur bilinmez. bunu içinde bulunduğu haleti ruhiyeye bağlıdır. kimisinde çok derin etki edip sonrası ilişkilerinde sıkıntı yaşarken, kimisinde de teğet geçip devam eder. benim için derin etkiledi ya da teğet geçti diyemiyorum. ikili arasında yaşanılan olaydan sonra ortaya konulmuş bir düşünce olduğu için. onunla ilgili. ancak ortaya atılan eleştiri, başka başka insanlar tarafından da tekrarlanıyorsa, sürekli farklı biçimlerde dile getiriliyorsa bir şey olduğu aşikar. neresi hasarlı ise o hasarlı bölgeyi tespit edip neler yapılabilirliğin üzerinden devam etmek gerek. sanırım ben de hasarlı kısmını buldum.

  evet şefkatli biri olsaydı yönlendirseydi iyi olabilirdi ancak bu da olumlu olmayabilirdi. yanılıyor da olabilirim. o yüzden neden öyle yaptı neden böyle yaptı diye sorgulamıyorum. yersiz ve gereksiz. etkiler üzerinde saydığın seçenekler haklılık payı yüksek. yine de bir şey söylemeden aniden yataktan çekip giden insanları fazla acımasızca buluyorum. bu kadının yaptığı gibi o an sözler dile getirilirse belki anlaşılır tarafı olur. kendim açısından sıkıntı yaşamıyorum. açıkça ifade edildikçe aksine iyi oluyorum. bunun haricinde o kadar çok olumsuz şeyler söylendi ki fiziksel açısından her birine teşekkür edip geçtim. herkes aynı olmak zorunda değil ya da kimse kimseyi aynılaştırmak zorunda da değil. velhasıl sevişmek güzel, sevmek daha da güzel :)
  *27968 | 8 ay önce
   
 6. wasd :
 7. Çok kötü sevişiyorsun ne demek yahu. Sevişme o zaman manyak kadın. Bu cok kırıcı bisey. Resmen cirkin gordugun biriyle sevgili olmak istemedigini belli etmek icin "cok cirkin gozukuyorsun" demek gibi.

  Kadin da kibarlik namina bisey yok. Boyle bisey denmez cok saygisizca. Madem iyiligini dusunuyor guzel guzel anlatsin.

  Uzulme arkadasim. Kafana da takma.. "iyi bir sevismeyi senden ogrenecek degiliz " de gec :))

  *27969 | 8 ay önce - düzeltme: 8 ay önce
   
 8. acicekiyorumgulumse :
 9. ALLAH BAŞKA DERT VERMESİN.
  *27973 | 8 ay önce