1. 2
  ilk yarısı bizans'ın 1-0'lık üstünlüğüyle bitmiş maç (edit: bizans'ın başındaki k***e kelimesi hakaret anlamı içermemesine rağmen, istanbul takımlarının anadolu takımları karşısında her zaman kayırılmasını eleştirmek amacıyla yaklaşık 30 yıldır göztepe tribünlerinde kullanılan bir söz olmasına rağmen, hassasiyetleri önemseyerek ve larden'in uyarısı sebebiyle silinmiştir).

  maçtan hemen önce sakatlanan oscar scarione ve cezalı adis jahovic'in eksikliğini çok hissediyoruz. gene de ilk yarı boyunca 2 topumuz direkten döndü, 7 şut çektik, 6 korner kullandık. daha ne yapalım? gol atalım, di' mi? tek eksiğimiz gol. topla oynama yüzdelerindeki büyük fark kimseyi kandırmasın.

  peynerbes'in ve kosanovic'in sakatlığı atlatamamaları ve leo'nun stoperde oynaması yumuşak karnımızı iyice göçertti. stoperlerin arasına atılan her top tehlike oluyor. bizans takımı pozisyon bulmadan golü buldu. sahanın en kısa oyuncusu olan halil akbunar'ın anderson talisca ile hava topuna çıktığında, sonucun ne olacağını her göztepeli biliyor. kötü gol yedik.

  ikinci yarıda ömer şişmanoğlu'nu nabil ghilas'ın yanında oynamak üzere oyuna sürebilir tamer hoca. ileride top tutmaktan başka hiçbir forvet özelliği olmayan ghilas ilk yarının en kötü oyuncusuydu. henüz kendini gösterememiş yıldızımız yoan gouffran da fena oynamıyor.

  maç sonunda görüşürüz. bizans 2. golü bulamazsa, kesin gol atacağımızı düşünüyorum. umarım biz kazanırız.

  maçı izleyenlerin son 25 dakikada bol bol duyduğu gibi: her şeyden öte sevdik biz seni, göztepe'miz sen çok yaşa.
  #61067 lake of the hell | 2 yıl önce (  2 yıl önce)
   
 2. tümünü göster