1. 1
  bu sene hayatımda ilk defa bir spor salonuna kayıt oldum ve yaklaşık üç ay boyunca haftada 4 gün düzenli olarak kardiyo ve fitness çalıştım.

  şimdi bir kere efenim spor yaparken vücut serotonin salgılıyor, yok kendini çok iyi hissediyorsun, ay ama çok tatlı bir yorgunluk bu v.s durumları bende işlemedi. benim tek hissettiğim solunum sistemimin sindirim sistemim ile yer değiştirdiği idi.

  hayır etrafa bakıyorum kızlar kikirdiyor, şakalaşıyor, hocayla flörtleşiyor, erkekler zaten basmışım aminoasiti modunda, testosteron tavan, aynada sürekli kaslarını izliyorlar. lanet olsun bitse de gitsem diye seriye bağlamış şekilde hareketleri yapan bir ben varım.

  25 dakika o eliptik bisiklete binince insan bir hayatı sorgulama başlıyor zaten. muhtemelen nefesi götümden almaya başladığım için beyine oksijen de gitmiyor, ne yapıyorum ulan ben burada gibi bir his vuku buluyor bünyede. o kadar saçma ki yaptığımız şey. anasını satayım kendimizi doğadan koparıyoruz. hayatımızı kazanmak için sabahtan akşama kadar bilgisayar başında oturuyoruz. gideceğimiz her yere araçla gidiyoruz. yürüyen merdivenler ve asansörlerle iki basamak bile çıkmıyoruz. ondan sonra vücudumuz çalışsın diye kendimizi yerin altına kapatıp saçma sapan aletlerde yürümek için para veriyoruz.

  buradan hiç bir şey söylemeden terk ettiğim spor hocama sesleniyorum. hocam sorun sende değil bende.
  #113884 tepelerin kocakarisi | 10 ay önce (  10 ay önce)
   
 2. tümünü göster