1. 3
  bebek katili olmakla birlikte, binlerce askerimizin şehit olmasına sebebiyet vermiş, binlerce bebeği, çocuğu babasız, annesiz bırakmış, binlerce aileyi çocuksuz bırakmış, türkiye cumhuriyeti devleti için yaşamaması elzem olan bir it oğlu ittir. işe bakın ki çok muhteşem siyasal islamcılar ve aynı zamanda esasen arap milliyetçisi olup da türk milliyetçisi gibi gözüken, ellerinden kuranı düşürmeyenler, seçim için teröristbaşından medet umacak kadar düştüler.

  sorulacak milyon tane soru var ama taban zihniyet bu soruların cevabını veremediği sürece gereksiz kalır bunları sormak. yine de bir iki tanesini eklemek istiyorum.

  - daha beş ay öncesine kadar kimsenin tanımadığı, bilmediği ekrem imamoğlu'nun pkk ile işbirliği yaptığı, kürdistan için çabaladığı iftiralarını atanlar, bugün kürt bölgesel yönetimi bilmem nesi olan barzani'yi davet ediyor (her seçim öncesi klasiktir ki milliyetçilik naraları atarken, bir yandan da kürt seçmeni kendine çekmek), bebek katiliyle ülke siyasetine yön vermesi için anlaşma yapıyor. sonra ekrem imamoğlu pkk'lı. yersen...

  - hdp ile pkk yüzeysel bakıldığında işbirlikçidir evet, ancak hdp seçmeninin içerisinde hiç de azımsanmayacak düzeyde pkk'dan nefret eden seçmen mevcut. hdp-pkk ilişkisi doğru fakat bunu abartarak çığıran cumhur ittifakı tarafı, hdp'nin sırf ekrem imamoğlu'na resmi olmayan şekilde (ittifak değiller sonuçta) verdiği desteği pkk veriyormuş gibi göstermek için yoğun çaba sarf ettiler.

  - dün televizyonlarda terörist başı bu zata, bu şerefsize, milli ve yerli, kürt isyanının bir simgesi vs. dedirtildi. oy için dedirtildi.

  - sayın mehmet bahçeli'den seçim öncesi bir açıklama ummamakla birlikte, oynadığı milliyetçilik oyunu gereği seçim sonrası asmalı, kesmeli açıklamalarda bulunmasını bekliyorum. onun işi bu sonuçta. yedekteker.

  ek: dün hdp uygur türklerine yapılan zulmün araştırılması için önerge verdi ve mhp reddetti. bu nasıl garip bir siyasi ortamdır. çaycı mısınız lan siz? berber misiniz?

  unutmayın! ne kadar düşerlerse, ne kadar acınası halde olurlarsa o kadar kazandık demektir. ekrem imamoğlu kaybederse herkes bilmeli ki şaibenin tillahı vardır.
   
 2. 2
  teröris başıdır.
  #6997 abdullah | 3 yıl önce
   
 3. 1
  pkk terör örgütünün kurucu lideri.

  1999 yılından beri imrali adasında "yaşamaktadır". çünkü devlet ona normal vatandaşından daha iyi bakmaktadır.
  #6881 thedirector | 3 yıl önce
   
. . .