1. 1
  Evde olacağım için gelemeyeceğim zirve.
  Daha sonraki zirvelere umarım.
   
 2. 2
  Uçak masraflarım karşılanırsa katılmak istediğim zirve. Ne kadardır ki İstanbul İzmir arası?
  #68526 canarslan12 | 11 ay önce
   
 3. 3
  Gelirim efenim bende
  #68527 mahmut | 11 ay önce
   
 4. 4
  Gıyabımda biriniz beni orada temsil ediniz. Espri filan yapınız, güzelliklerle yadediniz. Dedikodu anlatınız uuu filan diyiniz. Hadiyiniz bakiyimiz.
   
 5. 5
  Başlığı yaran zirvedir. Hahahaha
  Larden ne adamsın be abi shshsbs
   
 6. 6
  mekan belli mi acaba dediğim sözlük aktivitesi.

  sanırım yine alsancak'ta yapılacak.
  #71591 no pasaran | 11 ay önce
   
 7. 7
  E hadi buluşun da haberleri verin buradan.

  6 saatten az kalmış zirve. iyi eğlenceler
  #73042 Keltox | 11 ay önce
   
 8. 8
  Kesin birini öldürdüler zirvede. Bu sessizlik hayra alamet değil.
   
 9. 9
  güzeldi. bugun de guzel gecsin'in özendiği belli oluyordu. aslında katılmayacaktım ama onun organizatörü olduğu zirvelere katılmamak için evden dışarı çıkamamam lazım. cumartesi günü de dışarıdaydım ve katılmama gibi bir hakkım yoktu =)

  denizatı eskisi gibi değil. canlı müzikleri her zaman iyiydi ama çalışanları ya sürekli olarak değişiyor ya da hizmet sektörünü sektör olarak görmeyenler mekanı işletiyor. çalan müzikler olmasa, artık gidip oturulacak bir artısı yok benim adıma.

  5-10 dakika uğrayıp selam verdikten sonra ayrılacaktım ama 2 saat kadar kaldım sanırım. başka planlarım olmasaydı, geceyi zirve ekibiyle bitirebilirdim ama olmadı, üzgünüm. iyi ki düzenlemişsin zirveyi bugun, teşekkür ederim kendi adıma.
  #73348 lake of the hell | 11 ay önce
   
 10. 10
  efendim, aydın'dan izmir'e zaten haftasonları arada kaçıyorum bu sefer bir başka mazeret oldu bu zirve şeysi iyi de oldu. bir gece önceden arkadaşlarla baya evde takılmıştık, cumartesi günü sabahtan zaten uykusuz ve yorgundum ama vazgeçmedim. yine zirveden bir kaç saat önce izmir'e ulaştım, biraz kemeraltı'nda ıvır zıvır alacaklarım vardı arandım bulamadım sonra dedim yürürüm ben burdan denizatı'na dedim ağır ağır yürüdüm. hala yazdan kalma tişörtlerle gezdiğimden üşütürüm diye az tırsmadım değil hani.

  neyse efem 18:30 gibi ulaştım mekana tabi ki yine ilk gelen benim, baktım içeride gitarist bir abla tek başına çalıyor söylüyor falan tam dibindeki masayı ayırmışlar, bir süre ablayla karşılıklı oturduk. güzel güzel çalıyor ama eşlik edemiyorum çünkü parçalar repertuvarımda yok, kafamı menüye gömüp biri gelir inşallah felan dedim 10-15 dakka gelen giden olmadı. o ara gitarist ablaya ayıp olmuş olabilir bilemedim. sonra helaya kalktım geldim efendim ne göreyim bugün gelmiş çantamı yeni masaya koymuş. ondan aldığım haberlere göre lake'de geliyormuş hemde bir kaç arkadaşıyla, benimde bir iki arkadaşımın katılma ihtimali vardı böylece gitarist ablanın dizinin dibinden kurtulabildik.

  oturduk efem işte duruyoz, başlarda bir iki konuş, sonra kadın telefonuyla oynuyor. o sırada aklıma yeni bir süper güç geldi "zihin gücüyle telefon şarjı bitirmek" böyle gözleri hınçla kıstıkça o yüzdeler saniye oluyor akıyor felan. neyse sonradan toparladık olay the lawnowner man'e bağlamadı.

  arkadan bardacık geldi, temiz yüzlü genç bir arkadaşımız böyle biraz konuştuk biraz sustuk, adam çok çekmiş ama daha saçlara vurmamış. yaş ortalaması sitede bence yüksek değil ama bu zirvelere gençler pek rağbet etmiyor sanki aklıma o düştü.

  sonra arkadan lake ve no pasaran geldi, gelmeden bir kaç şişe evde devirmişler sanırım. lake acayip neşeli geldi, nedense ben onu depresyonda sanıyordum bu ara. geldiğinde çaktırmadan baktım ama kollarda ne jilet izi ne de sigara izleri vardı acısını içe atmış olabilir bilemedim .no pasaran ile geçen sefer sonlarda konuşabilmiştik güzel adam yaw konuştukça ağzının içine baktırıyor. sonra şapkasız çıkmadığını fark ettim, acaba bende mi böyle tarz yapsam bilemedim.

  bir ara yine helaya kalktım geldim masanın uzak köşesinde iki kadın vardı, kimdir nedir bunlar dedim yamacımdakilere lake'in arkadaşlarıymış, galiba ikizler dedim ben, bugün baldızlar dedi garip geldi selamlaştık ama konuşmadık.

  sonra bonham geldi hastayım hastayım diyordu görünce inandım yinede iyi neşeliydi, ben öyle hasta olsam yorganımın altından çıkmam zirve falan nedir arkadaş derim. bir müddet havadan sudan muhabbet döndü ilk bardacık kaçtı bir arkadaşını görmeye sonra lake ve baldızları vapura yetişcez dediler gittiler. bu arada unutuyordum iki dayı çıktı gitarist abladan sonra sahneye güzel güzel çaldılar led zeplin felan adları hepyek imiş bir daha onları izlemeye gidilir oraya.

  biz kalanlar gürültüden konuşamıyoz diye sardunyas'a geçtik, bir biralık içimden sonra no pasaran'ın otobüsü yakalaması gerekiyordu ben de dağılıyoz diye çoşarken bonham'la bugün beyefendiyi izliycez daha dediler karşıya 6:45'e geçtik. girişte bonham pazarlık yapmaya çalıştı 100 lira verdi 2 kişi parası al dedi, biletçi bacı tamam dedi 3 bilet verdi ama para üstünü unutup bir kaç adım gittik ki bonham uyandı geri döndük biletçi bacı 3 kişilik bilet parasını kesip öyle verdi para üstünü, aklımda direkt şu mısralar yankılandı. neyse efemdim içeride beni punduna getirip biramı bonham almış ama o da farkında değil, bugün'e bakıyom oda headbang yapıyor arada konuşuyoruz ama bana söylenenlerin yarısı boşa gidiyor, çaktırmamak için kaşlarımı kaldırıp gülümsüyorum onaylarcasına başımı sallıyorum arada. grup gayet güzel çalıyor zaten biraz şarkı söylüyorum saçı olup headbang yapanlar bir ara benimle dalga geçti sanırım bilemedim onu da. 3'e doğru dağılıyoz önce bugün taksiye biniyor plakasına bakıyom ama 5 dakka felan sürmedi unutuyorum o allaha kaldı diyorum. bonham'ın durağa yanaşırken boşalan taksi görüyorum ona da güle güle diyip atlıyorum sonra whatsapptan eve ulaşınca haber et diyorum, inanılmaz korumacıyım yaw. sabah 9'da kalkınca bonham'ın mesajını görüyorum ikisi de evlerine sağ salim ulaşmış evet başarılıyım bu konuda.
  #73403 mahmut | 11 ay önce
   
. . .