fi

 1. 8
  konuşulmaya korkulanları söyleyen dizi.


  -- spoiler --


  ya biliyorsunuz bizim ülkemizde kötü işler sevilir, iyilere bok atılır her daim. doğal olarak, bu dizi de bundan nasibini almış. seks sahneleri ve küfürler denmiş, diyorlar. arkadaşım, hangi tv kanalında sen kadına şiddeti, çocuk istismarını, ensesti seni sarsacak şekilde görebiliyorsun? hangi dizi sana bu hastalıklı toplumu en net hali ile önüne sunuyor? en gerçekçi, en kötü, en acımasız...


  -- spoiler --
  #75649 bonham | 1 hafta önce
   
 2. 7
  akilah azra kohen'in kaleme aldığı üçlemenin ilk kitabı. kitap filme uyarlanıp türkiye'nin ilk internet dizi olarak ilklerimizde yer almayı başarmıştır.
  #54100 fortis et liber | 6 ay önce
   
 3. 6
  müzikleri, türkiye standartlarının üzerindeki seks sahneleri(?) ve küfürleri sebebiyle çoğu insanın mükemmel sandığı dizi. 1. sezonu izledim daha da izlemem.
  #45930 naynvanvan | 8 ay önce
   
 4. 5
  bir behzat ç. değildir.
  #45862 cevcev | 8 ay önce
   
 5. 4
  Oyuncuların sürekli su tükettiği dizi. 9 bölüm izledim ve de içilen suyun haddi hesabı yok. Eğer bölümler gecikiyorsa, oyuncuların çekimler esnasında zırt pırt çiş molası vermesi yüzünden olabilir.
  #45831 paratoner | 8 ay önce
   
 6. 3
  Deniz karakterini canlandıran Mehmet günsur dizi boyunca can manay rolündeki ozan güven'i eve davet ediyor ve zırt pırt kahve yapıyor. Misal bir konu geçiyor can'ı çağırdım ya ıvıdık söylicem ya da can gelsene kahve içeriz. Sevgilim kahve yaptım gelsene can da burada. Can neredesin baba ya kahveler soğudu. Can kahve?
   
 7. 2
  Bu ara herkesin dilinde olan dizi. Youtube'da bile sürekli karşıma çıkıyor. Birkaç fragmanına baktım da aslında güzele benziyor ama beni iten bir nokta var. "Herkes"in ilgi odağında olması beni itiyor sanırım. Çok fazla insanlara dayatılıyor gibi geliyor. Tabi bunu insanlar yapıyorlar. Bilemiyorum. Sadece çok fazla ilgi görüyor, çok çok fazla,benim için fazla. Sanırım izlemeyeceğim. En azından biraz rahat "bırakılana" kadar. İlgi üstünden Dağılsın bakarım mutlaka.
  #39752 iflaholmazmetalci | 10 ay önce
   
 8. 1
  başrollerini ozan güven ile serenay bilmemnenin * * paylaştığı internet dizisi. aynı isimli romandan uyarlanmış. sadece 60 dakika ve puhu tv'den izlenebiliyor. sansür filan da yok. oh.
   
. . .