1. 9
  bir tarih birimi.

  (bkz: fi tarihi)
  #102186 buyucu | 5 ay önce
   
 2. 8
  havada kalan bir finalle veda eden dizi. yorumlamaya açık olmuş, alelacele bitirilmesinin de payı var elbette. güzeldi, sevdik.
  #80360 martineden | 9 ay önce
   
 3. 7
  akilah azra kohen'in kaleme aldığı üçlemenin ilk kitabı. kitap filme uyarlanıp türkiye'nin ilk internet dizi olarak ilklerimizde yer almayı başarmıştır.
  #54100 fortis et liber | 1 yıl önce
   
 4. 6
  müzikleri, türkiye standartlarının üzerindeki seks sahneleri(?) ve küfürleri sebebiyle çoğu insanın mükemmel sandığı dizi. 1. sezonu izledim daha da izlemem.
  #45930 naynvanvan | 1 yıl önce
   
 5. 5
  bir behzat ç. değildir.
  #45862 kerem | 1 yıl önce
   
 6. 4
  Oyuncuların sürekli su tükettiği dizi. 9 bölüm izledim ve de içilen suyun haddi hesabı yok. Eğer bölümler gecikiyorsa, oyuncuların çekimler esnasında zırt pırt çiş molası vermesi yüzünden olabilir.
  #45831 paratoner | 1 yıl önce
   
 7. 3
  Deniz karakterini canlandıran Mehmet günsur dizi boyunca can manay rolündeki ozan güven'i eve davet ediyor ve zırt pırt kahve yapıyor. Misal bir konu geçiyor can'ı çağırdım ya ıvıdık söylicem ya da can gelsene kahve içeriz. Sevgilim kahve yaptım gelsene can da burada. Can neredesin baba ya kahveler soğudu. Can kahve?
   
 8. 2
  Bu ara herkesin dilinde olan dizi. Youtube'da bile sürekli karşıma çıkıyor. Birkaç fragmanına baktım da aslında güzele benziyor ama beni iten bir nokta var. "Herkes"in ilgi odağında olması beni itiyor sanırım. Çok fazla insanlara dayatılıyor gibi geliyor. Tabi bunu insanlar yapıyorlar. Bilemiyorum. Sadece çok fazla ilgi görüyor, çok çok fazla,benim için fazla. Sanırım izlemeyeceğim. En azından biraz rahat "bırakılana" kadar. İlgi üstünden Dağılsın bakarım mutlaka.
  #39752 iflaholmazmetalci | 2 yıl önce
   
 9. 1
  başrollerini ozan güven ile serenay bilmemnenin * * paylaştığı internet dizisi. aynı isimli romandan uyarlanmış. sadece 60 dakika ve puhu tv'den izlenebiliyor. sansür filan da yok. oh.
   
. . .