1. 7
  Emeklilikte yaşa takılanlar önergesi görüşülsün diye evet oyu verirken önerge görüşüldükten sonra reddettiler. Açıklama da şu şehit kanlarıyla beslenen pkk ile aynı safta olamazlarmış. Ulan söz konusu milletvekili maaşı olunca nasıl kuzu kuzu oy veriyorsunuz. Bagajı açıyorsun stepne yok sanıyorsun ama bir bakıyorsun altta bölmede duruyor. Seçim vaadi diye bunu öne sürüyorlardı. Ha çıkmasın, eyt bekleyip bunlara oy verenler beter olsunlar. yine söylüyorum banane.
   
 2. 4
  Seçimlerde kendi cumhurbaşkanı adayını çıkarmayarak akp'nin adayını destekleme kararı almış olan aşırı milliyetçi(!) parti.
  #97613 petra von kant | 9 ay önce
   
 3. 5
  7 haziran seçimlerinde, hiç bir koalisyonun içerisinde yer almayacağını bildirerek, akpnin saltanatına son verme fırsatını göz göre göre geri tepen siyasi parti. türkeşten sonra ne yazık ki asla kendi milliyetçi kimliğinde olamamıştır. türkiyenin en büyük genç yapılanmasına sahipler. o ülkü ocaklarındaki genç beyinleri değerlendirselerdi, çok başka bir yerdeydi türkiye. nato kafa, nato mermer : bestofbahceli
  #97624 mangetsu | 9 ay önce
   
 4. 1
  hala, neden bir türlü evrilip ulumadıklarını anlayamadığım kişilerden oluşan siyasi parti.
  #33301 no pasaran | 2 yıl önce
   
 5. 2
  "MHP'yi anlamak çok zor. Anlatmak daha zor. Yorumlamak ise imkansız"
  devlet bahçeli
  #36148 cnr16o3syd18o5eo9o3 | 2 yıl önce
   
. . .