1. 53
  kendi evine malmö takımına 1-0 yenilerek avrupa liginden elenen futbol takımı. ligi de büyük ihtimal 4. veya 5. bitirecektir diye düşünüyorum.
  #119338 kerem | 5 saat önce
   
 2. 54
  başa bela girdi sebebiyle silinen entryme ithafen hakkında yeni bir entry girme gereği duyduğum jimnastik kulübü.

  "tüm beşiktaş taraftarları tinercidir" diye genelleme yapabilecek gözlem yeteneğine sahip değilim, ancak "tanıdığım bütün tinerciler (evet tinerci tanıdıklarım var) beşiktaş taraftarıdır". diyebilecek kadar bilgim mevcut.
   
 3. 55
  fenerbahçe'nin berbat hali medyayı aşırı derecede meşgul ettiği için aslında hiç de iyi durumda olmadığı pek fark edilmeyen futbol takımı...

  neden berbat halde. 4 senedir görevde olan bir yönetim ve teknik heyet söz konusu. kadrosunda büyük bir erime yok. takviyeler de söz konusu. ama buna rağmen avrupada işi son maça bırakıp, bir de üstüne, bu son maçta tek yapması gereken evinde berabere kalmakken "aman ha fark yemeyelim" diye sahaya çıkmış bir takıma 0-1 maç vermek bu kadar oturmuş bir takımın yapacağı iş değil.

  toparlanır mı? zor. parasını anca alan pepe sakat, kontratı yenilenmeyen babel kayıpken zor. mali düzen sağlanmadan çok zor.
  #119346 larden loughness | 4 saat önce
   
. . .