1. 190
  Günün her saati online olarak gözüküp ama yine de bir entry bile yazmayan yazarlar falakaya yatırılsın. -şiddete karşıyım-

  Şaka bir yana sözlüğün biraz daha aktif görülebilmesi için girdi yazılması gerekiyor. Her ay paylaşılan interaktif sözlük listelerinde sürekli 10-13 gibi sıralamalardan kurtulup artık üstlere çıkmalıyız. Bunun için artık sözlük yönetimi happy hour mu yapar, sucuk partisi mi düzenler ya da topluca iftar organizasyonu mu ayarlar bilemem ama yazarları teşvik etmeli. -30, 40 yaşındaki insanlara biz mi bir şey yaptıracağız bu saatte sonra der gibisiniz. Haklısınız. Ama en azından şu sol frame bir aksın-

  Teşekkür ederim.
  #122829 thedirector | 1 ay önce
   
 2. 191
  Mobil uygulaması gelmeli kesinlikle
   
 3. 192
  daha önce yazıldı mı bilmiyorum * oylama fasalitesinin kapatılabilir olmasını öneriyorum. aynı bu sosyal medya paylaşımları gibi, yok buna yorum yapılamasın, yok bunu o görmesin, görsün ama paylaşamasın falan varya, işte benim bahsettiğim de böyle bir şey.

  yazdıklarımın oylanmasının seçeneği olsun istiyorum. yani istersem oylansın, istmezsem oylanmasın, yani benim seçimim olsun, kan benim damar benim değil mi sonuçta.

  bu oylama dediğin şey zaten başlı başına gereksiz bir şey şahsi fikrim. bir de zaten sağ cenahta en çok artı alanlar diye sergileyip insanları yarıştırıyoruz, yani yarıştırmak gibi bir amaç olmasa da insan doğası gereği bakıyor oraya içten içe o rekabetin içine giriyor zaten bu istatistikler falan da hep bunun için değil mi. yok 2018 için sıralama yok 2019 için sıralama yok baş beri sıralama, bak ben 7. sıradaymışım hadi biraz daha yazayım da 6 ya çıkayım gayretini tetiklemek için değil mi. şimdi çıkıp yaw oylamaya takılma falan diyenler olacak, zaten ben takılmıyorum, hatta olmasın diyorum, ne gerek var. haa gerek olduğunu düşünenler için de hayatı çekilmez hale getirmeyelim, opsiyonlu olsun.
  #124117 11001 | 3 hafta önce
   
 4. 193
  favlayanları görüyoruz da eksileyen ve artılayan yazarları da görmek isterim ben açıkçası. çünkü eksilenmeyecek entryleri eksileyenler var.
  #124313 atessavascisianka | 3 hafta önce
   
. . .