1. 279
  Kullanımı anlaşılır olabilir. Ciddiyim yazdığım şeyler nereye gidiyor. Vasatın altında bir yermiş gibi geldi bana ama dur bakalım.
   
 2. 280
  seri eksileyenler ifşa edilsin, hatta eksi komple kaldırılsın, gayretli yazarlar küstürülmesin. bazen eksi yemek gerçekten üzüyor. geçenlerde bir suriyelinin öğle yemeği sırasında anlattığı gerçek ve acı bir olaydan bahseden bir girdi girmiştim. şeytan taşlar gibi taşladılar, günün en beğenilmeyeni oldu girdi. ulan dedim içimden bu eksileyenler acaba neyi eksiliyor. suriyeli mi sevmiyor? bana mı gıcık acaba? girdinin içeriği ve konusunu hiç konduramıyorum, çünkü sevdiklerini gaz bombası ile kaybeden ve duygulanan bir "insan"ın gerçek hikayesi vardı girdide.

  velhasılı kelam "eksi" kaldırılsın, zoruma gidiyor arkadaş. (bu entry de günün en beğenilmeyenine adaydır)
  #158738 somewhereoutthere | 2 hafta önce (  2 hafta önce)
   
 3. 281
  mümkün mü bilmiyorum ama yazılan girdilerin okunma sayısını görebilsek hoş olurdu.
  açılan başlıkların okunma sayısını görebiliyoruz mesela.

  "heh, öğrendin, ne işine yarayacak?"
  insan kaç kişiye ulaştığını bilmek istiyor. yoksa oturur new microsoft word documet.doc 'a yazarım.
  di mi ama?

  ekleme: yorumlara da eksi oy verebilme özelliği isterük!
  #158763 maraz1 | 2 hafta önce (  2 hafta önce)
   
 4. 282
  Herhangi bir kategori aratıldığında, o kategoriye ait tüm bilgilerin çıktığı bölüm var ya, işte orası gözüme çok düzensiz göründü. Biraz düzene ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

  Ekran Alıntısı 1
  Ekran Alıntısı 2

  İlk olarak, 1. ekran alıntısında görüldüğü üzre, kategori sahibinin avatarı, "sahibi: kokosh" yazısıyla birleşmiş ve kötü bir görüntü oluşmuş. Bunun için önerim, "sahibi: kokosh" yazısının, "fizik terimi kategorisi" yazısına ortalanması.

  "Peki 2. ekran alıntısı ne alâka?"

  Şu alâka, avatar farklılığı durumunda nasıl bir şey olacağını anlatmak istedim. Meselâ, iki avatarın da boyutları eşitken nasıl olur da biri daha fazla yer kaplar? Onu da hemen izah edeyim: İlk avatarda bir arka plân var iken, ikinci avatarın arka plânı saydam; bundan dolayı da ilki daha fazla yer kaplıyor.

  İkinci olarak, sağ taraftaki yazılar. Onlar da hayli düzensiz görünüyor. Bu önerim ise şöyle: "SON 1 HAFTA", "SON 24 SAAT"in altına alınır; "SON 1 AY" ile "TOPLAM" yer değiştirir ve "TOPLAM", "SON 1 AY"ın altına alınır.***
  #158885 4mifasol | 2 hafta önce
   
 5. 283
  Biliyorum, mümkün değil ama üye olunmadan önce iq testi yapılsın. Bazıları katlanılacak gibi değil çünkü.
  #158949 bulamadimbirnick | 2 hafta önce
   
. . .