1. 1160
  İtiraf ediyorum, başka sözlüklerde de yazarlık hatta yöneticilik yapmıştım. Bir süre ara verdim ancak hiç bilmediğim hakkında en ufak bilgim olmayan arayüzünü sevdiğim bu sözlüğe geldim.
  Hakkımızda hayırlısı dostlar!!!
  #127597 cerenico | 7 gün önce
   
 2. 1161
  bazı sebeplerden dolayı içimde öyle bir nefret oluşmuş ki, beni sevmeyenleri sevmeyi bile unutmuşum.

  bugün yediğim et döneri paylaşmamak çok içime oturdu.
   
 3. 1162
  Bir sürü kısa girdi görüyorum, benim kısa yazdıklarım hep silindi. Şimdi hakkında makale yazabileceğim boyutta fikrim olan şeylere yazacağım. Ama bazı girdiler sadece kuru tanım, çok çok sıkıcı. İçinde hikayesi olmayan kuru tanım için normal sözlük daha iyi ve yetkin bence. Neyse bakalım bakacağız.
  #127902 putridum | 5 gün önce
   
 4. 1163
  Nefret ettiğim bir özelliğim var. Bir bok varmış gibi insanlara kendimden bahsediyorum. Bir şeyler anlatıyorum. Yanından ayrıldığım an ulan niye anlattım ben bunları diye kendime kızıyorum. Kısır döngü hep dönüyor...
   
 5. 1164
  Ne zaman bir girdim oylansa, oy indeksime bakıyorum. Bu oy indeksi nedir allasen?
  #128173 vemvet | 4 gün önce
   
 6. 1165
  bir trollenme öyküsüdür...
  dumanı üzerinde tüten ekmek misali size bir iki saat önce yaşamış olduğum bir rezilliği anlatmak istiyorum:
  dün yürüyüş yaparken çektiğim bir fotoğrafı, içimdeki nalet paylaşma içgüdüsüyle, whatsapp denen nalet sosyal medya aracının nalet durum kısmından paylaştım. ilgili görsel,tık tık akrabalarımdan biri durumumu alıntılayarak bana "çayı koy geliyorum canlarım benim" demiş. paylaşmış olduğum fotoğrafın bizim evle bir alakası olmadığı için şaka olabileceğini pek düşünmediydim. misafir ağırlayacak manevi gücüm olmadığı için, kadını aradım ve annemin başının ağrıdığını , daha sonra bizim onları davet etmemizin mümkün olup olmadığını ciddi ciddi sorguluyordum ki canım teyzem o cümlesini durumdaki fotoğrafa istinaden yazmış olduğunu belirtti. bre! canım teyzem, ben onu beni trolle diye paylaşmadım ki ama , neden ponçik kalbimi yoruyorsun. anneme durumu aktarınca baya güldü hatta baya baya çok güldü.sonra da beni teselli etti. ben de rezil olduğumla kaldım.
  bazen dimağım tutuluyor, dün akşam da konusu geçen olayları yanlış aktardım, isimleri yanlış söyledim falan. neyse, işte ben böyle rezil bir insanım. şimdi şu yazıyı noktalarken ve siz son cümleleri okurken hep beraber gülebiliriz.
  #128179 buyukbaskanoley | 4 gün önce
   
 7. 1166
  Bugün 3. Kez trafik kazası yaşadım. ( allahın hakkı 3 derler ama bilemedim. Yine kırdım şeytanın bacağını )

  İlki 3 yıl önce dar bir sokakta oldu. Ne kadar trafik kazası denebilir bilmiyorum ama sağ ayağımın üstünden araba geçti. Önce ön tekerlek sonra arka. Bir hafta topalladım.

  İkincisi iki yıl önce bir otobüs firmasının şehir içi servisinde oldu. Servisin freni patladı. şöför " allah allah " nidalarıyla daldı öndeki otobüse o otobüs bir öndeki otobüse daldı. 3 otobüs zincirleme kaza yaptı. 50'nin üstünde yaralı oldu, ölen yok. Bendeki zarar 300 liralık ekran kırılması oldu. Evet o sırada telefonum ile oynuyordum.

  Üçüncüsü ise bugün. Sigara almak için marketin birine kapalı pazarın içinden geçerken oldu. Tam pazardan çıkacağım arkadan eski model bir corolla çarptı. 90 yaşındaki Şöföre göre, kulaklık ile müzik dinlediğim için suçlu benim. Çevredeki insanlara göre beni görmesine rağmen frene basmayan 90 yaşındaki dede suçlu. Dedenin görme yetisi olduğundan emin değilim o yüzden yorum yapamıyorum. Sol tarafımda hafif bir uyuşma ve sol bacakta hafif bir aksaklık var. Evet hastahaneye gitmedim. Neden bilmiyorum. Daha kötüye giderse bu durumlar giderim. Öyle düşünüyorum.

  Bende bu şans olduktan sonra dördüncü kazayı seneye yaşarım gibime geliyor. O zaman ne olur bilemiyorum. Bu kadar kazaya karışmam şansızlık ile açıklanabilecekken fazla bir hasar olmadan atlatmam şanslı olmak ile açıklanabilir. Tıkandım kaldım.

  Ölüm nedenimin böyle kıytırık kazalar yüzünden olmasın istiyorum. Şöyle üzerime f-16 düşsün, sonra enkaza gelip bir tır girsin falan. Böylesi daha karizmatik olur gibine geliyor.

  Böylesi değişik ruh halleri işte. Yaşıyorum lan!
  #128184 biri beni silksin | 4 gün önce - düzeltme: 4 gün önce
   
 8. 1167
  Berbat bir öğrenciyim hayatta hiç bir yarışta birinci olamadım
  #128241 benseno | 4 gün önce
   
 9. 1168
  etmeyeyim etmeyeyim dedim ama tutamıyorum kendimi itiraf edicem. #128154 entryde bahsi geçen meşhur aptal yerine kendimi koydum ilk okuduğumda, sonra "yok yok ben yine pelerinli olayım" deyip yorumu öyle yazdım. böyle de kendime toz kondurmam, anında kendi mükemmelliğime yontuveririm olayları.

  bu da böyle bir anımdır.
  #128275 buyucu | 4 gün önce
   
 10. 1169
  sanırım nekahet dönemindeyim artık. çok çok çok iyi hissediyorum diyemem, ancak uzun zaman sonra iyi hissediyorum kendimi.
  güzel gelişme...
  #128806 opethian | 1 gün önce
   
 11. 1170
  Eşimin eski Arkadaşı benim lise yıllarından arkadaşım ama öylesine olan bir arkadaşım. Eşimle tanışıp evlenme hazırlıklarına kadar görmemiştim sonradan arkadaş olduklarını öğrendim. Neyse sürekli görüşüyoruz yazlık evlerine falan gidiyoruz. Genelde onun yanına denk düşüyorum iki yıl üst üste parmaklarını etrafa çaktırmadan bacaklarımda gezdirdi. Mesajı aldım ama hiç harekete geçmedim. 2 yıl oldu bu işin üzerinden geçeli. Bilemiyorum Altan bilemiyorum

  Düzeltme: eşimin Arkadaşı kadın
  #128841 beyazcehre | 1 gün önce - düzeltme: 16 saat önce
   
 12. 1171
  en büyük hayalim, hatta tek hayalim, şarkı söyleyip bunu insanlara duyurabilmekti. hatta sevdiğim sanatçıları dinlerken ağlardım. keşke ben de yapabilsem diye. çok ünlü olayım, çok para kazanayım, demet akalın’a komşu olayım değil. sadece herkes beni dinlesin istiyordum.

  bırak dinletmeyi, artık şarkı söylemek bile istemiyorum.
   
 13. 1172
  Yıllardır, işini gücünü bırakıp dünyanın en ücra köşelerinde gezip dolanan insanlara hayranlık duyuyorum. Bu hayranlık bir noktada benim için kişisel bir hayale dönüştü. Ve benim hayalimi yaşayan insanları takip etmeye başladım. Sonra bir gün mehmet genç'i keşfettim. Şimdi evimde platonik bir ilişki içerisindeyim kendisiyle. Sabah kalkar kalkmaz, kahvemi koymadan bir videosunu açıyorum; gece uykuya dalarken mehmet genç... Sanki izlemiyormuşum da karşılıklı sohbet ediyormuşuzcasına yorumlarına cevap verip ara ara 'mehmet ne güldürdün beni :)' gibilerinden sözler sarfediyorum. Buradan sesleniyorum: duy sesimi mehmet genç.
  #128847 wanderer | 1 gün önce
   
. . .