kulzos yazarlarının itirafları

 1. 992
  Yazdıkça tedirgin oluyorum. Sanırım tutunamamamın sebebi bu.
  #102412 piraye | 19 saat önce
   
 2. 991
  Günlerdir suratımdaki gülümsemeye engel olamıyorum. Sırıtıyorum falan.
  #102024 paratoner | 2 gün önce
   
 3. 990
  hoşlanılmamaya o kadar alıştım ki bazen birileri benden hoşlanınca "yok ben değilimdir onun hoşlandığı, belki hakkımda başka planları vardır." diyorum çoğu zaman.
  #101956 mikio fujioka | 3 gün önce
   
 4. 989
  onu emdim, bunu gömdüm kütür kütür. nasıl olacak bilmiyorum...
  #101583 bhzxlkdt | 5 gün önce
   
 5. 988
  şarap içmeye başladıktan sonra biranın tadı kötü gelmeye başladı. halbuki biranın yılmaz bir savunucusuydum.

  üzüm suyu arpa suyundan daha lezzetliyse demek ki...
  #101456 mikio fujioka | 6 gün önce
   
 6. 987
  beklentisizliğin sakin ve hüzünlü denizindeyim. ne kendimden ne sevdiklerimden herhangi bir talebim var. hiç kimseyle, hiçbir hayalin içinde değilim. ne gidenden var bir hesabım ne kalandan. çok fazla hayal kırıklığına uğradım, uğrattım. omuzlarımdaki sorumlulukları yaslayacak duvarlar inşa etmekten başka meselem yok. kendi adıma, kendime saygım adına, kaybettiğim şeyler adına koyduğum hedefler var. yapmak istediklerim varmak istediklerim. bunun dışında bir şey beklemiyor istemiyorum. kendi içimin köşkünü kurmak dışında bir düşüncem, beklentim yok. insandan yana beklediğim ve umduğum çok az şey var artık. fakat ya insanla, ya insanın yaptıklarıyla, yazdıklarıyla, gerçekleştirdikleriyle sarılıyız. insandan, insanın yapıtı olan edebiyata ve sanata kaçmak çok dramatik bir avuntu. bir tür deniz suyu içmek aslında bu. bir başka şey olmalı. onu arayacağım.
  #101264 martineden | 1 hafta önce - düzeltme: 1 hafta önce
   
 7. 986
  Çabuk kırılıyorum. Üstelik bunu kimse fark etmiyor hiçbir durumda hiçbir zaman. Üstüne çalışmam gerek sanırım çünkü kimse benim kadar takmıyor.
  Galiba detaylar ya da benim 'görme' şeklim fazla boğucu, kimse onları kurcalamıyor.

  Ama ben detayları seviyorum. Düşünebildiğim tüm olasılıkları düşünmek, aralarında bağ kurmak ve yenilerini üretmek hoşuma gidiyor.

  Üzgünüm ve canım acıyor.

  Son olarak kardeşim iyi ki var. Bugün o olmasa eve dönemezdim, bir de benimle ilgileniyor canımın içi.
  #101261 iflaholmazmetalci | 1 hafta önce
   
 8. 985
  Hayatım birkaç yerinde delinmiş bahçe hortumu gibi,Yaşamak için çabaladıkça daha da kontrolden çıkıyor resmen. Bir deliği kapatayım derken diğer delikten oluk oluk su akıyor. Şeytan diyor intihar et, edemiyorum. Dayanmak gerek biraz daha. Hele biraz daha ıslanayım yeter ki hayatımı onarayım. Aja aja fighting
  #101230 korkusuz korkak | 1 hafta önce
   
 9. 984
  durgun ve berrak suyu bulandıran onun bunun çocuklarından nefret ediyorum. bu tip insanlar çok az şiirine katıldığım necip fazıl kısakürek'in 'öyle insanlar var ki, lağıma düşseler lağımı kirletirler!' sözünün vücut bulmuş halidir. kimin ne yaptığının çetelesini tutarlar genelde. 3 gün önce ne yediğini, kiminle seviştiğini, hangi kitabı okuduğunu, en son kurduğu hayali bile hatırlayamazlar. bir konuda iyidirler ama; kendi sikimsonik egosunu kirli sularda beslemek için yeterince kötü argümanları kullanmakta ustadırlar.

  fikir tartışmak diye bir kavramın çoktan delik deşik edildiği bir toplumda ne bekliyordum ki zaten! herkes her şeyi konuşmayı, herkes herkese karışmayı bir hak olarak görmeye başlamış arkadaş.

  #101154 no pasaran | 1 hafta önce
   
 10. 983
  artık hissedebiliyor ve yazabiliyorum. tek ihtiyacım biraz 'umut'muş.
  #101148 ofelia | 1 hafta önce
   
 11. 982
  benim bir an evvel evlenmem şart...
  #101123 mikio fujioka | 1 hafta önce
   
 12. 981
  bacım evini dağıttığında bütün mobilyaları sağa sola yollanmıştı, bana da istememe rağmen zebellah gibi 3'er metrelik çekyatları olan dev bir koltuk takımı gönderdiler. hiç içime sinmeyen bu arkadaşları bizimkilerden habersiz letgoya verdim en kısa süresinde elden çıkması umuduyla.
  #101121 mahmut | 1 hafta önce
   
 13. 980
  eşinden gizli gizli kadınlarla ilişki yaşayan bir kadın ile tanıştım. bir taraftan ilginç hayat hikayelerini dinlemek cezbediyor gibi gelse de bir taraftan da üzücü bir hal almaya başlıyor. ne zaman son bulacak bu döngü bilmiyorum ama evden kovulma olayından sonra anladım ki kocalı kadınlardan korkuyorum. bu kadına da dedim ya kocan bizi pompalı tüfekle yatakta basarsa diye? neyse bunu söylerken evde değildim de kovulmadım. isteğini geri çevirdim. işin garip tarafı da bu kadınlar yazdırıyor öyküleri bana.
  #101107 pia | 1 hafta önce - düzeltme: 1 hafta önce
   
 14. 979
  ne zaman gitarda ilerledim diye sevinsem başıma bir iş geliyor.

  sevinmesem de geliyor.

  evren veya kader her neyse artık gitarda ilermeme sürekli karşı çıkıyor. evren dediğimiz şey kenan evren midir nedir...
  #100934 mikio fujioka | 1 hafta önce
   
 15. 978
  şu an kedimle miyavlaşıyorum.
  #100841 mikio fujioka | 1 hafta önce
   
 16. 977
  haykırırken korkuyordum. hala korkuyorum.
  #100833 despered | 1 hafta önce
   
 17. 976
  insanlardan korkmaya başladım bugün.
  #100831 despered | 1 hafta önce
   
 18. 975
  fan kulübüne üye olduğum grubun temmuz ayında doğanlar için toplu doğum günü partisi düzenlemesini kıskanmıyorum tabii ki de, gözüme toz kaçtı sadece.
  #100724 mikio fujioka | 2 hafta önce
   
 19. 974
  Canım sevgilim seni çok seviyorum. Aşkımsın sonsuza dek. Sen bilmiyorsun ama ben senin için sabahtan akşama kadar güzel olmaya çalışıyorum, geri kalanında ise dans.
  #100715 itsmeasli | 2 hafta önce - düzeltme: 2 hafta önce
   
 20. 973
  Dakika bir gol bir.
  Sözlüğün hesabından "kulzos insta hesabı açıldı." Yazdım sanarken kendi hesabımdan yazmışım, erkek arkadaşım sağolsun beğenmiş rtlemiş bir de, oradan fark ettim.
  Gidem de doğru hesaptan paylaşam bari.
  #100683 iflaholmazmetalci | 2 hafta önce
   
 21. 972
  antibiyotik kullanamadığım için ağrısı bazı anlarda beni çok etkileyen soğuk algınlığına mı lanet okuyayım yoksa, sokağımda türkiyenin bir gerçeği olan evimin 20 metre ötesinde cereyan eden sokak düğününde, iki saattir detone, anlamsız çoğu müzik bile denemeyecek enstrümantal parçaların kafamda zonklayıp durumumu daha da zorlaştırmasına mı lanet edeyim ikilemde kalmış durumdayım.
  bir ağrı kesici daha içtim, kapıları, pencereleri kapattım, sıcak olmasına rağmen katlanmaya razıyım yeter ki son yarım saattir hiç değişmeyen bir tempoyla çalmaya çalıştıkları ve arada böğürür gibi seslerle sözde söyledikleri şarkı bitsin diye umut ediyorum. bitsin artık bu işkence.
  #100664 okuryazamaz | 2 hafta önce
   
 22. 971
  Ezhel'i çok seviyorum. Bağımlısı oldum şarkılarının.
  #100647 paratoner | 2 hafta önce
   
 23. 970
  Bir hayal dünyası kurdum yine.
  Dünyaya bir virüs bulaşıyor ve kadınlar yapay olmayan yollardan gebe kalırlarsa hastalığı çocuğa aktarıp düşük gerçekleştirip kurtuluyorlar. Erkekler ise daha az riskte çünkü hastalık daha çok kadınları tercih ediyor. Yani 10 kadına bir erkek gibi bir bulaşma oranı var. Ancak sorun şu ki hastalığın ne kadar ilerlediği veya bulaşıp bulaşmadığı hiçbir şekilde tam olarak tespit edilemiyor. Dolayısıyla virüs bulaşmış bir kadınla sevişmek istemeyen erkekler de kadınlardan kaçacak yer arıyor.

  İşte distopya diye buna derim. Devran dönmüş artık erkekler kaçıyor kadınlar zorla sevişmek istiyor hahaha
  Ne komik olurdu lan

  Edit: bu arada söylemeyi unutmuşum. Hastalık bulaşan bir kadınla cinsel ilişkiye giren erkek de hastalık kapıyor. Hastalık cinsel münasebet yoluyla bulaşabiliyor.
  #100645 robert frippin sandalyesi | 2 hafta önce - düzeltme: 2 hafta önce
   
 24. 969
  evet ilk kez size söyleyeceğim bunu: yaklaşık 1 aydır sigara içiyorum. Karambole başladım gibi oldu. Anlayamadım. Henüz bağımlı değilim ama canım gerçekten sıkkınken bir dal yakıveriyorum. İyi hissettiriyor bazen. Bence ben hem sigarayı hem de geç kalınmışlıkların peşini bırakmalıyım. Bu arada yüzüncü girdimin bu olmasını istemezdim. :)
  #100644 atesfedya | 2 hafta önce - düzeltme: 2 hafta önce
   
 25. 968
  Bir gün, bulutların üzerinde tek başına oturan bir kadına yaklaşıp "siz de mi bu gezegenden sıkıldınız?" demeyi çok istiyorum.
  #100640 macro | 2 hafta önce
   
. . .