1. 1172
  Yıllardır, işini gücünü bırakıp dünyanın en ücra köşelerinde gezip dolanan insanlara hayranlık duyuyorum. Bu hayranlık bir noktada benim için kişisel bir hayale dönüştü. Ve benim hayalimi yaşayan insanları takip etmeye başladım. Sonra bir gün mehmet genç'i keşfettim. Şimdi evimde platonik bir ilişki içerisindeyim kendisiyle. Sabah kalkar kalkmaz, kahvemi koymadan bir videosunu açıyorum; gece uykuya dalarken mehmet genç... Sanki izlemiyormuşum da karşılıklı sohbet ediyormuşuzcasına yorumlarına cevap verip ara ara 'mehmet ne güldürdün beni :)' gibilerinden sözler sarfediyorum. Buradan sesleniyorum: duy sesimi mehmet genç.
  #128847 wanderer | 1 gün önce
   
 2. 1171
  en büyük hayalim, hatta tek hayalim, şarkı söyleyip bunu insanlara duyurabilmekti. hatta sevdiğim sanatçıları dinlerken ağlardım. keşke ben de yapabilsem diye. çok ünlü olayım, çok para kazanayım, demet akalın’a komşu olayım değil. sadece herkes beni dinlesin istiyordum.

  bırak dinletmeyi, artık şarkı söylemek bile istemiyorum.
   
 3. 1170
  Eşimin eski Arkadaşı benim lise yıllarından arkadaşım ama öylesine olan bir arkadaşım. Eşimle tanışıp evlenme hazırlıklarına kadar görmemiştim sonradan arkadaş olduklarını öğrendim. Neyse sürekli görüşüyoruz yazlık evlerine falan gidiyoruz. Genelde onun yanına denk düşüyorum iki yıl üst üste parmaklarını etrafa çaktırmadan bacaklarımda gezdirdi. Mesajı aldım ama hiç harekete geçmedim. 2 yıl oldu bu işin üzerinden geçeli. Bilemiyorum Altan bilemiyorum

  Düzeltme: eşimin Arkadaşı kadın
  #128841 beyazcehre | 1 gün önce - düzeltme: 16 saat önce
   
 4. 1169
  sanırım nekahet dönemindeyim artık. çok çok çok iyi hissediyorum diyemem, ancak uzun zaman sonra iyi hissediyorum kendimi.
  güzel gelişme...
  #128806 opethian | 1 gün önce
   
 5. 1168
  etmeyeyim etmeyeyim dedim ama tutamıyorum kendimi itiraf edicem. #128154 entryde bahsi geçen meşhur aptal yerine kendimi koydum ilk okuduğumda, sonra "yok yok ben yine pelerinli olayım" deyip yorumu öyle yazdım. böyle de kendime toz kondurmam, anında kendi mükemmelliğime yontuveririm olayları.

  bu da böyle bir anımdır.
  #128275 buyucu | 4 gün önce
   
 6. 1167
  Berbat bir öğrenciyim hayatta hiç bir yarışta birinci olamadım
  #128241 benseno | 4 gün önce
   
 7. 1166
  Bugün 3. Kez trafik kazası yaşadım. ( allahın hakkı 3 derler ama bilemedim. Yine kırdım şeytanın bacağını )

  İlki 3 yıl önce dar bir sokakta oldu. Ne kadar trafik kazası denebilir bilmiyorum ama sağ ayağımın üstünden araba geçti. Önce ön tekerlek sonra arka. Bir hafta topalladım.

  İkincisi iki yıl önce bir otobüs firmasının şehir içi servisinde oldu. Servisin freni patladı. şöför " allah allah " nidalarıyla daldı öndeki otobüse o otobüs bir öndeki otobüse daldı. 3 otobüs zincirleme kaza yaptı. 50'nin üstünde yaralı oldu, ölen yok. Bendeki zarar 300 liralık ekran kırılması oldu. Evet o sırada telefonum ile oynuyordum.

  Üçüncüsü ise bugün. Sigara almak için marketin birine kapalı pazarın içinden geçerken oldu. Tam pazardan çıkacağım arkadan eski model bir corolla çarptı. 90 yaşındaki Şöföre göre, kulaklık ile müzik dinlediğim için suçlu benim. Çevredeki insanlara göre beni görmesine rağmen frene basmayan 90 yaşındaki dede suçlu. Dedenin görme yetisi olduğundan emin değilim o yüzden yorum yapamıyorum. Sol tarafımda hafif bir uyuşma ve sol bacakta hafif bir aksaklık var. Evet hastahaneye gitmedim. Neden bilmiyorum. Daha kötüye giderse bu durumlar giderim. Öyle düşünüyorum.

  Bende bu şans olduktan sonra dördüncü kazayı seneye yaşarım gibime geliyor. O zaman ne olur bilemiyorum. Bu kadar kazaya karışmam şansızlık ile açıklanabilecekken fazla bir hasar olmadan atlatmam şanslı olmak ile açıklanabilir. Tıkandım kaldım.

  Ölüm nedenimin böyle kıytırık kazalar yüzünden olmasın istiyorum. Şöyle üzerime f-16 düşsün, sonra enkaza gelip bir tır girsin falan. Böylesi daha karizmatik olur gibine geliyor.

  Böylesi değişik ruh halleri işte. Yaşıyorum lan!
  #128184 biri beni silksin | 4 gün önce - düzeltme: 4 gün önce
   
 8. 1165
  bir trollenme öyküsüdür...
  dumanı üzerinde tüten ekmek misali size bir iki saat önce yaşamış olduğum bir rezilliği anlatmak istiyorum:
  dün yürüyüş yaparken çektiğim bir fotoğrafı, içimdeki nalet paylaşma içgüdüsüyle, whatsapp denen nalet sosyal medya aracının nalet durum kısmından paylaştım. ilgili görsel,tık tık akrabalarımdan biri durumumu alıntılayarak bana "çayı koy geliyorum canlarım benim" demiş. paylaşmış olduğum fotoğrafın bizim evle bir alakası olmadığı için şaka olabileceğini pek düşünmediydim. misafir ağırlayacak manevi gücüm olmadığı için, kadını aradım ve annemin başının ağrıdığını , daha sonra bizim onları davet etmemizin mümkün olup olmadığını ciddi ciddi sorguluyordum ki canım teyzem o cümlesini durumdaki fotoğrafa istinaden yazmış olduğunu belirtti. bre! canım teyzem, ben onu beni trolle diye paylaşmadım ki ama , neden ponçik kalbimi yoruyorsun. anneme durumu aktarınca baya güldü hatta baya baya çok güldü.sonra da beni teselli etti. ben de rezil olduğumla kaldım.
  bazen dimağım tutuluyor, dün akşam da konusu geçen olayları yanlış aktardım, isimleri yanlış söyledim falan. neyse, işte ben böyle rezil bir insanım. şimdi şu yazıyı noktalarken ve siz son cümleleri okurken hep beraber gülebiliriz.
  #128179 buyukbaskanoley | 4 gün önce
   
 9. 1164
  Ne zaman bir girdim oylansa, oy indeksime bakıyorum. Bu oy indeksi nedir allasen?
  #128173 vemvet | 4 gün önce
   
 10. 1163
  Nefret ettiğim bir özelliğim var. Bir bok varmış gibi insanlara kendimden bahsediyorum. Bir şeyler anlatıyorum. Yanından ayrıldığım an ulan niye anlattım ben bunları diye kendime kızıyorum. Kısır döngü hep dönüyor...
   
 11. 1162
  Bir sürü kısa girdi görüyorum, benim kısa yazdıklarım hep silindi. Şimdi hakkında makale yazabileceğim boyutta fikrim olan şeylere yazacağım. Ama bazı girdiler sadece kuru tanım, çok çok sıkıcı. İçinde hikayesi olmayan kuru tanım için normal sözlük daha iyi ve yetkin bence. Neyse bakalım bakacağız.
  #127902 putridum | 5 gün önce
   
 12. 1161
  bazı sebeplerden dolayı içimde öyle bir nefret oluşmuş ki, beni sevmeyenleri sevmeyi bile unutmuşum.

  bugün yediğim et döneri paylaşmamak çok içime oturdu.
   
 13. 1160
  İtiraf ediyorum, başka sözlüklerde de yazarlık hatta yöneticilik yapmıştım. Bir süre ara verdim ancak hiç bilmediğim hakkında en ufak bilgim olmayan arayüzünü sevdiğim bu sözlüğe geldim.
  Hakkımızda hayırlısı dostlar!!!
  #127597 cerenico | 7 gün önce
   
 14. 1159
  bu sene mezun olamamaktan çok korkuyorum. ders seçimimi ellerim titreye titreye danışmana gönderdim.
   
 15. 1158
  500t ye bindiğimde (hep dolu oluyor) gözüme iki üç koltuk kestiriyorum. Sonra oturanlara bakıp içimden Feridun düzağaç ın (bkz: içimden şehirler geçiyor) şarkısını söylüyorum. 'her durakta duruyor, inmiyorsun!' bunu tekrar ederken biri kalkıyor ve oturuyorum mutlu mutlu
   
 16. 1157
  Muazzam terk edilme sonrası hayat tam rayına oturdu, ruh hali yakalandı diye mutluluk duyarken, vakti zamanında tüm hislerini harcamış, kuruş bırakmamış, şahsımda daha kavak yelleri iken yaşanan yılları fazlaca bir organizmayı ilgi alanına soktuk. Bunun bir sonraki evresi tutulma, bol bol hata, amaaaan daha çok gencim yakayım gemileri, pişmanlık ve son.

  Bir güç tarafından sonumun hayırlısını diliyorum.
  #127334 ursuila | 1 hafta önce
   
 17. 1156
  hissemediğim sevgi beni yoruyor, midemi bulandırıyor.

  mide bulantım fiziki olarak vuku buluyor.
  #127315 ofelia | 1 hafta önce
   
 18. 1155
  Son birkaç gündür böyle hiç yoktan sevdiğim insanı üzüyorum. Durduk yere, pireyi deve yapıp...

  Böylesine üzerine titrerken, niye böyle yapıyorum bilmiyorum. Bu ani, dusuncesiz cikislarim yuzunden sonradan cok pisman oluyorum, icim icimi kemiriyor.

  Bir de o kadar iyi, o kadar anlayisli davraniyor ki iyice mahcup oluyorum.
  #127224 phantom | 1 hafta önce
   
 19. 1154
  Battle royale türünden inatla uzak durmuş olsam da, apex saracak gibi duruyor.
  #127206 raistlin | 1 hafta önce
   
 20. 1153
  On yıllık yolculuğumuz sonrasında, Yaklaşık 24 saat önce sigarayı bıraktım. Geçen yıl da "sözde" bırakmıştım ama arada bir tüttürüyordum. Bu kez içeceğimi sanmıyorum. Son iki üç saattir fena zorluyor ama. Şakaklarım, gözlerim, burnum, kulaklarım, yani başım komple ağrıyor. Şu an bile içmiyorsam bir daha içmem sanırım. Şimdiden iştahım da biraz açıldı. Bırakma sebeplerim biraz fazla. O kadar yazasım yok. Başka sefere.
  #127204 birciftgoz | 1 hafta önce
   
 21. 1152
  az önce ankara'da minik bir deprem oldu sanırım. sandalye epey sallanınca "la noliy?!" diye irkildim. bir baktım lamba da sallanıyor.

  not: hakikaten deprem olmuş. 4.8'lik bir deprem çankaya merkez üslü görünüyor da miniği bile iyi sallıyor demek ki...
  #127148 jean baptiste de la rose et la croix | 1 hafta önce - düzeltme: 1 hafta önce
   
 22. 1151
  akşam tüm aile evdeyken babam yabancı dizi,film açar hep beraber izlerdik. Ben hep yerde yatmayı severdim başıma yastık koyup saatlerce yatabilirdim öyle. filmlerin öpüşme sahnesi geldiğinde babam ya kanalı değiştirir yada konuyu başka yere kaydırırdı. günlerden bir gün belki de artık babamın canına tak ettiyse o sahneleri izleyememek bizi kandırmanın bir yolunu bulmuştu ve ne zaman öpüşme, sevişme sahnesi çıksa babam "bademcik ameliyatı yapıyorlar" derdi. bende yıllarca o öpüşmelerin aslında yararlı ve tıbbi bir tedavi olduğunu öğrenerek yaşadım. ergenliğimin haşin zamanlarında ne zaman öpüşmeli şeyler izlesem babam aklıma gelirdi (şimdi sırasımı baba :[ ) . şu yaşa geldik halen daha eğer ki biz evdeysek ve yine öyle bir sahne çıksın hemen kanalı değiştirir ve ben istemsizce gülerim. bazen yeri gelir "baba açta ameliyat nasıl yapılıyor öğrenelim" derim. şu sıralar belgesel izlerken hayvan çiftleşmeleri denk geliyor onda bile kanalı değiştiriyor :) galiba babam bizi hala leyleklerin getirdiğine inandığımızı düşünüyor.
  #127037 ansizin ve nedensiz | 1 hafta önce
   
 23. 1150
  birlikte eğlenmekten/özgürleşmekten zevk aldığım iki insan var. ikisi de gözleri parıldayarak bakıyor bana. ve ikisi de kendilerine daha fazla vakit ayırmamı söylüyor. birini seçmem gerekiyor. kararsızım.
  #127017 worldquick | 1 hafta önce
   
 24. 1149
  facebook'taki timeline a göz gezdiriyorum. bir kaç sene geriye gittim, çok acı verici oldu. bu kadar büyük umutlarla başlayan bir aşkın böylece sonlanması oldukça acı veriyor. ne güzelmişiz zamanında... yazık.
  #126937 opethian | 1 hafta önce
   
 25. 1148
  Kendimden ödün vermekten nefret ediyorum ama tam bir aptal gibi bunu yapmaya devam ediyorum.
  Yapmak zorunda değilim, her şeye evet demek zorunda değilim, herkesin arkasını toplamak zorunda değilim, sadece ihtiyacı olduğunda çağıran o kişilerin yanında olmak zorunda değilim, herkesin istediğini almasına izin verip sonrasında susmak zorunda değilim, herkesin mutlu olması için didinip sonunda kendim mutsuz olmak zorunda değilim. Hayır demeyi öğrenemiyorum ve bu konuda Kendime çok kızıyorum. Değişeceğim diyorum ama yine aynı şeyleri yapıyorum. Sonra da oturup aptal gibi kendimi yiyorum. Bu huyumdan vazgeçtim gün gerçekten sadece kendim için bir şeyler yapabileceğimi biliyorum, ama olmuyor. Tam bir aptalım.
  #126865 wtf | 2 hafta önce
   
. . .