kulzos moderasyonu

 1. 7
  kulzos moderasyonun kaç kişiden oluştuğuna baktınız mı bilmiyorum ama yönetim 7 mod ve 1 adminden oluşuyor. peki neden 7? hiç düşündünüz mü? hristiyanlıkta evren 7 günde yaratıldı. göğün ise 7 katı olduğuna inanılırdı. her katın o zamanlar için bilinen 7 gezegen (Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter, Satürn, Ay ve Güneş) sembolize ettiği söylenir. bir haftada 7 gün var ve 7 kere 7 ise 49 ediyor.

  peki ya yedi köşeli yıldız? Eliphas Levi'nin sözleri ile: "Septenary bütün ilahi sistemlerde ve sembollerde kutsal rakamdır, çünkü triad ve tetrad'den oluşmuştur. bu zihnin bütün elemental güçlerle pekişmesidir, Doğa tarafından hizmet edilen ruhtur; Hz. 'Süleyman'ın Anahtarında söz edilen SANCTUM REGNUM'dur..". Kadimlere göre üçgen ruh ilahi ve ruhsal bir semboldür, kare ise maddeyi, dört elemanı, bedeni, fiziksel düzen ve kanunu simgeler. O halde, üçgen ve karenin birleşimi, üç ruhsal ve dört maddi unsurdan oluşmuş bir heptad'ı gösterir, bu da evren ve insanın sırrını, ökült yapısını içerir.

  her moderatör buna göre görevlenmiştir. aşırı gizli bir örgüt olduğu için şuanda hala bu görevlerin ne olduğu gizemini korumaktadır. aslında moderatörlerin aslında bir kişi olduğuna dair bir inanış da vardır. dissosiyatif bir manyak olabilir bütün moderasyon. her gizli örgüt gibi bu konuda da saçma sapan komplo teorileri üretiliyor her zaman. bu saçma teorinin en büyük destekleyen kanıtının ise larden adlı triad unsuruna dahil olduğu düşünülen moderatörün arada girdilerde kendi kendi ile konuşması gösteriliyor.

  aslında bu kadar fantastik güzel anlamı da olmayabilir diyen bir başka grup ise hristiyanlıktaki 7 büyük günahı sembolize ettiklerini düşünüyorlar. açıkçası ben burada şehveti sembolize etmek isterim ama sanırım kebap sevdam benim obur olduğumu çoktan ele veriyor. umarım 7 büyük günahı sembolize etmiyoruzdur ama tükenmekte olan kişi bi şeyi sembolize etse kesin tembelliği sembolize ederdi. (buraya atarlanan smiley gelecek)
   
 2. 13
  beş saattir whatsapp grubunda susmayan topluluk. (öncesi ayrı...)

  duygu grafikleri hiç stabil değil. tam kılıçlar kuşanılmıştı ki keltox'un bir cümlesi ile kemale ermiş insan topluluğuna dönüştüler. *
  #62581 kesret | 7 ay önce
   
 3. 1
  alfabetik olarak.

  bhzxlkdt
  cevem (cevcev oldu)
  keltox
  kesret
  kubiluck (no pasaran oldu)
  kurt adamdan hallica
  larden loughness
  morgase
  tukenmekte olan kisi
  #20 larden loughness | 2 yıl önce
   
 4. 4
  Nickinizin "ku", o da olmadı "k" harfleriyle başlaması durumunda araya kaynayabilirmişsiniz gibi bir intiba bırakan liste. Bu durumda en şanslı nick: (bkz: Kuku)

  #169 bhzxlkdt | 2 yıl önce
   
 5. 2
  işleri çok zor olan ekip. şimdiden kolaylıklar dilerim. bir çok yenilik yapılması gerekecek ve yazarları buraya toplamak için olağanüstü çaba gerekecektir. Umarım, başarılı olurlar. Güzel ve samimi bir sözlüğe adım atılmış olur.
  #23 humanistmuallim | 2 yıl önce
   
 6. 5
  sözlüğün isminin az daha kekelekekete olmasına sebep olacak liste. kuku da aklımıza gelmedi değil.

  özetle, halimize şükretmek lazım.

  not: keketekeleke de vardı
  #170 larden loughness | 2 yıl önce
   
 7. 3
  (bkz: kurtlar konseyi)
  #162 kerem | 2 yıl önce
   
 8. 15
  eser isimlerinin orijinal adı altında irdelenmesi kuralına istinaden japonca eser isimlerinde japonca transliterasyon yapan bir web sitesinden ve wikipedia'dan faydalanan ekiptir.


  örnek başlıkların wikipedia linkleri:
  *makurosu: www.wikizero.org/...
  *makurosu deruta: www.wikizero.org/...
  *makurosu furontia: www.wikizero.org/...

  örnek harf çevirisi ekran görüntüsü: i.hizliresim.com/...

  ilgili site adresi: japanesetransliteration.com/...

  ayrıca: (bkz: romaji)


  #66418 larden loughness | 6 ay önce
   
 9. 16
  Kategori girmeye çok üşenirdim metada. Burda allah razı olsun çalışıyor abilerim, ablalarım yav.
  Adam çalıyor ama çalışıyor gardaşım :D
  Bu kulzos moderasyonunun iktidara gelmesi çok geç kaldı, bunları sevmeyen hayinnndirr, hemi de vatan hayiniii!
  Edit: bak bunun bile kategorisini koymuşlar.
   
 10. 17
  toplu fotoğrafı
  #93209 kerem | 1 ay önce
   
 11. 6
  İşlerini severek ve isteyerek yapan bu sebepten dolayıda layıkıyka yapan güzel insanlar. Sözlük yeni kurulduğundan mıdır nedir bilmiyorum ama çok sevecen ve dost canlısı yaklaşıyorlar. Meta sözlükteki o sert ve ketum modlar değiller. " hanimiş hanimiş" diyerekten yanaklarını sıkma isteği oluştu bende.

  Not : bugün de yıkama yağlama işimi yaptım vesselam. (bkz: modlara şirin gözükme çabası )
  #16338 aleon vertisma | 1 yıl önce
   
 12. 12
  Hiç değişmemişler.
  Aynı tas aynı hamam.
   
 13. 11
  Tek şikayetimin birader hakaret hariç yorumları niye siliyorsun amk? Olacağı ekip.
   
. . .