kulzos

 1. 265
  bazı başlıklarda (örneğin bu başlıkta) sağ kısımda başlıkla ilgili görsel bulunuyor. bu görselleri biz yazarlar ekleyebiliyor muyuz, yoksa sadece moderasyon ekibindekiler mi ekleyebiliyor?
  #62708 nerassac | 7 gün önce
   
 2. 266
  son zamanlarda en çok paylaşımda bulunduğum platform. umut vadediyor, sevdiriyor, elbette kullanıcıları dolayısıyla. "kanlı canlı bir insanla paylaşımda bulunabilecek olsaydım şimdi ne iyiydi" diyordum kendi kendime, buraya yazıverdim. var olun hepiniz.
  #62772 kaiser soze | 6 gün önce - düzeltme: 6 gün önce
   
 3. 267
  yine bir şey daha keşfettiğim sözlük. profilimizdeki yazarlar, başlıklar, girdiler bölümünde sol tarafta bulunan yazılara tıklayınca onların liste olarak açıldığını keşfettim. yanına aşağı ok yerleştirilerek açılan bir liste olduğu belli edilebilir ayrıca.
  #62913 nerassac | 5 gün önce
   
 4. 268
  @kulzoSozluk twitter.com/...
   
 5. 269
  tasarımı ve kullanışı harika olan sözlük.
  özellikle tema seçenekleri çok hoşuma gitti, gece-gündüz sürekli değiştiriyorum.
  isminin ''sözlük'' kelimesinin tersi olduğunu fark etmem 1 haftamı alsa da, her şey güzel şimdilik.
  #62996 lizard | 4 gün önce - düzeltme: 4 gün önce
   
 6. 270
  Olum naptınız sözlüğe. Akıyor bildiğin. Kaymak gibin olmuş. Kayıp düşmeyin dikkat edin.

  Yapılan son güncellemeyle fazlasıyla hızlanmış olan sözlük.
  #63088 joker | 3 gün önce
   
 7. 271
  genel olarak son 1-2 ayda gözüme çarpan güzel gelişmeleri olan; bebek adımlarıyla da olsa, sağlam bir yere gelebilecek; iyi niyetle ilerleyen sözlük.

  + son 2-3 hafta içinde bünyesine katılan yeni yazarları pek üretken. üzerine girdi yazdıkları konular pek ilgimi çekmese de, üretkenliklerini seviyorum.

  + konularına hakim, "ne yazsa okunur" klişesini hak eden, sözlüğün demirbaşları olarak gördüğüm yazarları sözlüğe ara vermiyor; haftada en azından 1-2 tane üzerine emek verilmiş girdi yazıyorlar. arada küskünleri de var ama biraz daha dil dökersem, onların da tekrar eski ivmeleriyle yazmaya başlayacaklarını düşünüyorum.

  + kulzos güncellemeleri sözlüğün sadece perde arkasını değil, yazarların kullanımını da kolaylaştıracak boyuta geldi nihayet. bu noktada kulzos hakkında öneriler başlığında yazılanlara kulak kabartan yönetimin, üzerinden iyi niyet akan tavırlarının etkisi çok büyük.

  + halâ tematik mod kullanmayı bilmeyen, biliyorsa da umursamayıp sol tarafı birkaç dakika içinde onlarca başlığa boğan yazarların nazik uyarılarla hatalarını görebildiklerini düşünüyorum. son günlerde bu konuda hiçbir olumsuzluk görmedim. gerçi, bu konu fazlasıyla öznel. kimisi sol tarafın dere gibi çağlamasını seviyor kimisi de okuma hızından daha sık girdi görmek istemiyor. iki görüşe de hak veriyorum.

  + gündemle ilgili başlıkların açılmamasının bir kural olmadığının, yazarlara bırakılmış bir karar olduğunun çoğu yazar tarafından fark edilmesi mutlu ediyor beni. bunu anlamış insanlarla aynı mecrada yazmak büyük keyif gerçekten.

  + futbol konusunda birkaç kez seviyesizleştiğimin farkındayım. kontrol edebildiğim bir şey değil bu. ama benim gibi olanlarla birkaç yorum önce seviyesizce tartıştıktan sonra, başka bir yorumda fikir birliğine varabilmek nefis. göztepe benim şah damarım olduğu için, üzerine basıldığında can havliyle "havlamam" muhattabım için kırıcı olabiliyor, biliyorum.

  + birkaç ay önce ilk kez burada yazmaya başladığımda, yazarlar arasında "eski metacı" ve "yeni yazar" ayrımını hissetmiştim. belki de yanlış hissetmişim ya da yeni yazarlıktan eski metacılığa doğru kaydım; bilmiyorum. hiçbir zaman dışlanmış, "sen yenisin, çık dışarı" tavrını tecrübe etmedim. bu durumun sadece benim için değil, kulzos'u henüz keşfetmiş olanlar için de aynı şekilde gelişeceğini düşünüyorum. korkmayın, yemiyorlar/yemiyoruz.

  bebek adımlarından hoşlanıyorum kulzos. ergenliğine girene kadar buralarda olup her düşmeye kalktığında, elimden geldiğince omuz vermeye çalışacağım sana. zaten ergenliğine girince de birlikte isyan marşı'nı söyleriz.
  #63278 lake of the hell | 2 gün önce
   
 8. 272
  Yeni geldik ekşiyi ezer umarım
  #63335 hakonarson | 2 gün önce
   
. . .